3×3 finalo komanda

KOMANDOS, UŽSITIKRINUSIOS VIETĄ LIETUVOS ATVIROJO 3×3 KREPŠINIO ČEMPIONATO FINALE

Mėgėjų kategorija:

  1. „DUOBE“
  2. „VIP“
  3. Marijampolės etapas I vieta
  4. Marijampolės etapas II vieta
  5. Vilniaus etapas I vieta
  6. Vilniaus etapas II vieta
  7. Vilniaus etapas III vieta
  8. Klaipėdos etapas I vieta
  9. Klaipėdos etapas II vieta
  10. Kauno etapas I vieta
  11. Kauno etapas II vieta
  12. Kauno etapas II vieta

Veteranai:

  1. „Svečiai iš 20 a.“
  2. „Pakruojo parketas“
  3. Marijampolės etapas I vieta
  4. Marijampolės etapas II vieta
  5. Vilniaus etapas I vieta
  6. Vilniaus etapas II vieta
  7. Vilniaus etapas III vieta
  8. Klaipėdos etapas I vieta
  9. Klaipėdos etapas II vieta
  10. Kauno etapas I vieta
  11. Kauno etapas II vieta
  12. Kauno etapas II vieta

U-10 vaikinai:

  1. „Sostinės KM”
  2. „Kavsai“
  3. Marijampolės etapas I vieta
  4. Marijampolės etapas II vieta
  5. Vilniaus etapas I vieta
  6. Vilniaus etapas II vieta
  7. Vilniaus etapas III vieta
  8. Klaipėdos etapas I vieta
  9. Klaipėdos etapas II vieta
  10. Kauno etapas I vieta
  11. Kauno etapas II vieta
  12. Kauno etapas II vieta

U-12 vaikinai:

  1. „Triguba grėsmė
  2. „SKM 06“
  3. Marijampolės etapas I vieta
  4. Marijampolės etapas II vieta
  5. Vilniaus etapas I vieta
  6. Vilniaus etapas II vieta
  7. Vilniaus etapas III vieta
  8. Klaipėdos etapas I vieta
  9. Klaipėdos etapas II vieta
  10. Kauno etapas I vieta
  11. Kauno etapas II vieta
  12. Kauno etapas II vieta

U-14 vaikinai:

  1. „Jumex“
  2. „ShootTrajakas“
  3. Marijampolės etapas I vieta
  4. Marijampolės etapas II vieta
  5. Vilniaus etapas I vieta
  6. Vilniaus etapas II vieta
  7. Vilniaus etapas III vieta
  8. Klaipėdos etapas I vieta
  9. Klaipėdos etapas II vieta
  10. Kauno etapas I vieta
  11. Kauno etapas II vieta
  12. Kauno etapas II vieta

U-16 vaikinai:

  1. „SKM 2002 III“
  2. „Lebroniai“
  3. Marijampolės etapas I vieta
  4. Marijampolės etapas II vieta
  5. Vilniaus etapas I vieta
  6. Vilniaus etapas II vieta
  7. Vilniaus etapas III vieta
  8. Klaipėdos etapas I vieta
  9. Klaipėdos etapas II vieta
  10. Kauno etapas I vieta
  11. Kauno etapas II vieta
  12. Kauno etapas II vieta

U-18 vaikinai:

  1. „SKM 2000 II“
  2. Marijampolės etapas I vieta
  3. Marijampolės etapas II vieta
  4. Vilniaus etapas I vieta
  5. Vilniaus etapas II vieta
  6. Vilniaus etapas III vieta
  7. Klaipėdos etapas I vieta
  8. Klaipėdos etapas II vieta
  9. Klaipėdos etapas III vieta
  10. Kauno etapas I vieta
  11. Kauno etapas II vieta
  12. Kauno etapas II vieta

U-10 merginos:

  1. Marijampolės etapas I vieta
  2. Marijampolės etapas II vieta
  3. Marijampolės etapas III vieta
  4. Vilniaus etapas I vieta
  5. Vilniaus etapas II vieta
  6. Vilniaus etapas III vieta
  7. Klaipėdos etapas I vieta
  8. Klaipėdos etapas II vieta
  9. Klaipėdos etapas III vieta
  10. Kauno etapas I vieta
  11. Kauno etapas II vieta
  12. Kauno etapas II vieta

U-12 merginos:

  1. Marijampolės etapas I vieta
  2. Marijampolės etapas II vieta
  3. Marijampolės etapas III vieta
  4. Vilniaus etapas I vieta
  5. Vilniaus etapas II vieta
  6. Vilniaus etapas III vieta
  7. Klaipėdos etapas I vieta
  8. Klaipėdos etapas II vieta
  9. Klaipėdos etapas III vieta
  10. Kauno etapas I vieta
  11. Kauno etapas II vieta
  12. Kauno etapas II vieta

U-14 merginos:

  1. Marijampolės etapas I vieta
  2. Marijampolės etapas II vieta
  3. Marijampolės etapas III vieta
  4. Vilniaus etapas I vieta
  5. Vilniaus etapas II vieta
  6. Vilniaus etapas III vieta
  7. Klaipėdos etapas I vieta
  8. Klaipėdos etapas II vieta
  9. Klaipėdos etapas III vieta
  10. Kauno etapas I vieta
  11. Kauno etapas II vieta
  12. Kauno etapas II vieta

U-16 merginos:

  1. Marijampolės etapas I vieta
  2. Marijampolės etapas II vieta
  3. Marijampolės etapas III vieta
  4. Vilniaus etapas I vieta
  5. Vilniaus etapas II vieta
  6. Vilniaus etapas III vieta
  7. Klaipėdos etapas I vieta
  8. Klaipėdos etapas II vieta
  9. Klaipėdos etapas III vieta
  10. Kauno etapas I vieta
  11. Kauno etapas II vieta
  12. Kauno etapas II vieta

U-18 merginos:

  1. Marijampolės etapas I vieta
  2. Marijampolės etapas II vieta
  3. Marijampolės etapas III vieta
  4. Vilniaus etapas I vieta
  5. Vilniaus etapas II vieta
  6. Vilniaus etapas III vieta
  7. Klaipėdos etapas I vieta
  8. Klaipėdos etapas II vieta
  9. Klaipėdos etapas III vieta
  10. Kauno etapas I vieta
  11. Kauno etapas II vieta
  12. Kauno etapas II vieta