Krepšinio diena mano mokykloje

 Krepsinio_diena_akcijos_logo_dideliam_formatui

Lietuvos krepšinio federacija ir Kauno rajono savivaldybė 2012 metų vasario mėnesį pasirašė bendradarbiavimo sutartį ir kartu vykdys keletą labai įdomių projektų. Vienas jų — „Krepšinio diena mano mokykloje“. Per specialias krepšinio dienas mokyklose lankysis LKF atstovai, garsūs krepšininkai ir treneriai.

„Važiuodami į rajono mokyklas, populiariausia sporto šaka Lietuvoje tikimės sudominti ne tik berniukus, bet ir mergaites. Krepšinį integruosime į dailės, istorijos, biologijos ir kūno kultūros pamokas, skatinsime sportuoti mažuosius ir vyresnius mokinius“, — projekto pristatymo spaudos konferencijoje pasakojo LKF generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas.

Dailės pamokoje 5-7 klasių mokiniai pieš, lipdys, klijuos darbelius, susijusius su krepšiniu, bus renkamas šauniausias darbas. 8-12 klasių mokiniams istorijos pamokoje buvęs Lietuvos rinktinės ir Kauno „Žalgirio“ treneris, LKF Garbės prezidentas Vladas Garastas supažindins su Lietuvos krepšinio istorija, bus rodomas filmas apie Lietuvos krepšinio istoriją. Likus 10 minučių iki pamokos pabaigos, nugalėtojui išaiškinti bus pateikiamas testas.

Biologijos pamoką apie raumenų darbą žaidžiant krepšinį 8-12 klasių mokiniams ves Lietuvos vyrų rinktinės vyriausiasis treneris Kęstutis Kemzūra, „Žalgirio“ fizinio rengimo treneris Sigitas Kavaliauskas ar kuris nors kitas šios srities specialistas. Galiausiai kūno kultūros pamokoje įvairių klasių mokiniai dalyvaus tritaškių metimo konkurse su profesionaliu krepšininku.

Norą dalyvauti projekte „Krepšinio diena mano mokykloje“ išreiškė dvylika Kauno rajono mokyklų. Projektas prasidėjo vasario 22 dieną Lapių pagrindinėje mokykloje ir iki mokslo metų pabaigos apkeliaus dar vienuolika ugdymo įstaigų.

Projekto naujienos:

2012 02 22 Krepšinio diena Lapių mokykloje: su V. Garastu ir J. Mačiuliu 

2012 02 29 Krepšinio dieną Garliavoje — specialios pamokos ir M. Kalniečio vizitas