,

3×3 komandos Lietuvoje kovos dėl GEALAN Baltijos taurės

2018-07-20 11:07
Trakuose vyks 3x3 Baltijos taurės turnyras

Prabėgus Lietuvos atvirojo 3×3 krepšinio čempionato bei „Kaunas Challenger 2018“ kovoms, netrukus mūsų šalyje startuos dar vienas turnyras. Rugpjūčio 10 dieną Trakų apžvalgos aikštelėje vyks GEALAN Baltijos taurės turnyras, o aikštėje su vaizdu į Trakų pilį varžysis 16 Baltijos ir Rytų Europos šalių komandų.

Sparčiai tobulėjančioms Lietuvos 3×3 vyrų krepšinio komandoms Baltijos taurės turnyre skirtos penkios vietos, dėl kurių jau liepos 27 dieną bus galima kautis Prienuose vyksiančiame atrankos turnyre. Penkios stipriausios lietuvių komandos iškovos vietą finaliniame etape Trakuose ir ten susitiks su kitų šalių federacijų deleguotomis ekipomis.

„Džiaugiamės organizuodami tokio tipo turnyrą, kuris bus dar vienas žingsnis į priekį 3×3 krepšiniui bei jo įvaizdžiui Lietuvoje. Norime būti patrauklūs rėmėjams, o tarptautinis turnyras tam yra puiki proga. Niekas kitas šiemet neorganizuoja Baltijos taurės turnyro, tad tai bus puiki galimybė išsiaiškinti, kurios komandos šiame regione yra pajėgiausios“, – pasakojo „Sporto namų“ direktorius Ignas Grinevičius.

Norintys dalyvauti liepos 27 dieną vyksiančiame atrankos turnyre turi registruotis adresu oficialioje FIBA platformoje adresu  https://bit.ly/2uQpoNY

Registracijos mokestis komandai – 50 eurų. Registracija vyksta iki liepos 26 dienos.