2017-08-12 12:08

Sprite 1x1 Talentu kovos Kaunas 2017-08-11 -59

Kaune penktadienį liejosi aistros. Čia vyko „Sprite“ talentų kovos vienas prieš vieną II etapo kovos, kur jaunieji krepšininkai ir krepšininkės dalinosi paskutinius kelialapius į finalines varžybas Vilniuje.

Augo oro temperatūra – augo ir įtampa, kiekvienas pralaimėjimas galėsi užkirsti kelią į sėkmę.

Jaunųjų talentų kovas akylai stebėjo ir įvairaus amžiaus Lietuvos jaunimo rinktinių žaidėjai.

„Aš pats tokiame turnyre esu dalyvavęs vieną sykį“, – pasakojo Lietuvos aštuoniolikmečių rinktinės narius Ignas Sargiūnas. – Tiesa, jis nebuvo labai sėkmingas. Grupės etapą įveikiau, tačiau vėliau kritau. Finalų nepasiekiau“.

„Man teko dalyvauti pora sykių“, – prisiminė Eurolygos čempiono Tomo Masiulio sūnus Gytis, kuris yra Lietuvos dvidešimtmečių rinktinės lyderis. – Druskininkuose su metais vyresniais vaikinais užėmiau antrą vietą, o dar po metų savo kovą baigiau ketvirtfinalyje.

Vyriausiųjų vaikinų, gim. 2000-2001 metais, grupėje triumfavo Domantas Strikulys, antras liko Saulius Mikelionis, o trečias Kristupas Lukošius. Toje pačioje merginų amžiaus grupėje pirmą vietą užėmė Kamilė Žiedelytė, antra liko Martyna Čepaitė, o trečia Manta Urbonaitė.

2002-2003 metais gimusių vaikinų grupėje pirmą vietą iškovojo olimpinio čempiono Šarūno Marčiulionio sūnus Augustas, antras liko Matas Prascienius, o trečias – Edvinas Volodkovičius. Toje pačioje merginų amžiaus grupėje visas varžoves nugalėjo Šeila Gudinskaitė, antra liko Kamilė Grybauskaitė, o trečia – Žaneta Gustytė.

„Visos kovos buvo sunkios, tačiau finalas buvo pats sunkiausias. Viskas susidėjo, atsiliepė nuovargis“, – pasakojo A.Marčiulionis. – Šiemet jau dalyvauju antrą kartą, Palangoje nepasisekė, o dabar jau geriau“.

„Sunkiausia buvo atkrintamosiose, varžovė buvo neparanki, buvo sunku“, – apie kovas pasakojo čempionė Š.Gudinskaitė. – Atvykau iš Panevėžio, daug ruošiausi, tai tikėjausi sėkmės. Ir toliau dirbsiu, ruošius lemiamam etapui“.

Pačių jauniausių, gim. 2004-2005 metais, amžiaus grupėje pirmą vietą užėmė Paulius Murauskas, antras liko Gediminas Alisas, trečias – Alanas Zaeuras. Mergaičių grupėje nugalėtoja tapo Rusnė Augustinaitė, antra liko Gelija Bartaškaitė, o trečia – Ugnė Timonytė.

Šiais metais kvalifikacinių turnyrų nugalėtojams atiteko „Sprite“ firminės kuprinės, gėrimo pakuotės ir diplomai. Finalo antros vietos laimėtojai savo amžiaus grupėje laimėjo „Elektromarkt“ 300 eurų vertės čekius, o nugalėtojams atiteko 1000 eurų vertės „Nike“ dovanų čekiai bei specialios Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės trenerio Sigito Kavaliausko treniruotės. Absoliučios įskaitos nugalėtojas taip pat džiaugsis 1000 eurų „Elektromarkt“ čekiu.

„Sprite“ talentų kovų finalas rugpjūčio 25 dieną vyks Vilniuje. Daugiau informacijos www.spritepromo.eu

Visi antro etapo dalyviai, kurie pateko į finalines kovas Vilniuje:

Gimę 2000-2001 metais

 1. Domantas Strikulys
 2. Saulius Mikelionis
 3. Kristupas Lukošius
 4. Nauris Baranauskas
 5. Ignas Dirda
 6. Tomas Kuzminskas
 7. Matas Baniulis
 8. Edvinas Eimontas

Gimę 2002-2003 metais

 1. Augustas Marčiulionis
 2. Matas Prascienius
 3. Edvin Volodkovič
 4. Armandas Macinavičius
 5. Paulius Kazlauskas
 6. Domantas Pauža
 7. Povilas Zareckas
 8. Juozapas Briedis

Gimę 2004-2005 metais

 1. Paulius Murauskas
 2. Gediminas Alisas
 3. Alanas Zaeuras
 4. Mantas Varanius
 5. Erikas Skorobogatovas
 6. ErikasAnušauskas
 7. Antanas Radlinskas
 8. Nojus Gublickas

Gimusios 2000-2001 metais

 1. Kamilė Žiedelytė
 2. Martyna Čepaitė
 3. Manta Urbonaitė
 4. Evelina Zigmantaitė
 5. Ieva Masaitytė
 6. Vesta Peregorodejevaitė
 7. Gustė Drakšaitė
 8. Morta Jurkėnaitė

Gimusios 2002-2003 metais

 1. Šeila Gudinskaitė
 2. Kamilė Grybauskaitė
 3. ŽanetaGustytė
 4. Gabija Asipauskaitė
 5. Rusnė Būgaitė
 6. Ema Januškevičiūtė
 7. Luka Kuzmaitė
 8. Martyna Mačianskaitė

Gimusios 2004-2005 metais

 1. Rusnė Augustinaitė
 2. Gelija Bartaškaitė
 3. Ugnė Timonytė
 4. Ieva Belickaitė
 5. Greta Vildzevičiūtė
 6. Patricija Pakulytė
 7. Viktorija Stabingytė
 8. Eva Pernavaitė

Pirmo etapo rezultatus galite rasti čia: http://www.musukrepsinis.lt/naujienos/naujausi-pranesimai/jaunieji-krepsininkai-issidalino-pirmuosius-bilietus-sprite-talentu-kovos-finalus-video-foto/