Kaune startuoja Baltijos taurės turnyras

2017-07-16 23:07
kamuoliai

Pirmadienį Kaune prasideda tris dienas truksiantis tarptautinis šešiolikmečių vaikinų ir merginų Baltijos taurės turnyras. Prie Lietuvos, Latvijos ir Estijos prisijungs Airijos merginų ir Turkijos vaikinų rinktinės.

Šiuo turnyru Lietuvos rinktinės tęsia pasirengimą Europos čempionatams. Vaikinų čempionatas nuo rugpjūčio 11 dienos vyks Juodkalnijoje, merginų – nuo rugpjūčio 4 dienos Prancūzijoje.

„Tai mums bus geras jėgų patikrinimas, parodys kiek mes verti ir ko galime tikėtis Europos čempionate. Smagu, kad yra 10-11 rungtynių pasiruošimo cikle, todėl tikimės be traumų ir gerai pasiruošę pasirodyti šią vasarą“, – pasiruošimo ciklą komentavo merginų vyr. treneris T. Stankevičius

„Prieš Europos čempionatą dalyvausime dvejuose turnyruose, tai Baltijos taurė ir Europos Olimpinis jaunimo festivalis. Tai pajėgūs turnyrai, kuriuose keliame aukštus tikslus, tačiau pagrindinis turnyras šią vasarą mums yra rugpjūčio mėnesį vyksiantis Europos čempionatas“, – apie rinktinės tikslus kalbėjo vaikinų vyr. treneris E. Justa.

Pirmadienį Lietuvos ekipos žais su Latvijos rinktinėmis. Antradienį lauks Estijos rinktinės, o trečiadienį merginos susikaus su Airijos rinktine, o vaikinai – Turkijos. Visas lietuvių rungtynes tiesiogiai transliuos DELFI TV.

Turnyras vyks A.Sabonio krepšinio mokykloje. Įėjimas nemokamas.

TURNYRO TVARKARAŠTIS
Pirmadienis, liepos 17 d.
13:00 Turkija Estija vaikinai
15:15 Lietuva DELFI TV Latvija merginos
17:30 Lietuva DELFI TV Latvija vaikinai
19:45 Estija Airija merginos
Antradienis, liepos 18 d.
13:00 Airija Latvija merginos
15:15 Turkija Latvija vaikinai
17:30 Lietuva  DELFI TV Estija merginos
19:45 Lietuva  DELFI TV Estija vaikinai
Trečiadienis, liepos 19 d.
10:00 Estija Latvija merginos
12:15 Estija Latvija vaikinai
14:30 Lietuva  DELFI TV Airija merginos
16:45 Lietuva  DELFI TV Turkija vaikinai
 Apdovanojimų ceremonija