, ,

LMKL krepšininkės pirmauja lenktynėse dėl tapimo Lietuvos moterų 3×3 rinktine

2018-05-09 17:05
Vilniuje dalyvaujančių merginų laukia dvigubi turo taškai | L.Bendinskas

Marijampolėje vykusiame antrajame Lietuvos atvirojo 3×3 krepšinio čempionato etape, dėka „Sportland“, dalyvavo daugiau nei 20 merginų  komandų. Tiesa, moterų elito grupėje, kurioje komandos renka turo taškus ir turi galimybę kovoti dėl tapimo Lietuvos moterų 3×3 rinktine, buvo tik trys komandos, tad grupė buvo sujungta su merginų U-18 grupe.

Dėl tapimo Lietuvos merginų rinktine kol kas kaunasi vos trys komandos, Marijampolėje tapusios prizininkėmis: „Aikštelė-44“, „Jaunuolės“ ir „Sūduvis“. Daugiau komandų nėra, nes Šiaulių etape jų nebuvo apskritai. LMKL krepšininkių Rasos Knyzaitės, Andros Gabalytės, Kristės Druskytės ir Livijos Sakevičiūtės komanda „Aikštelė-44“ šansų kol kas turi daugiausiai.

Vilniuje dalyvaujančių merginų laukia dvigubi turo taškai, o tai reiškia, kad praktiškai bet kuri, Vilniuje vieną iš pirmųjų vietų iškovojusi komanda, gali patekti į finalinį ketvertą ir kautis dėl galimybės tapti Lietuvos moterų 3×3 rinktine.

Lietuvos vyrų ir moterų 3×3 rinktinės birželio 30-liepos 1 dienomis žais Europos čempionato atrankoje.

Vilniuje gegužės 19 dieną prie „Akropolio“ vyksiančiame trečiajame atrankos etape merginoms registracija ir vėl nemokama, o ją ir vėl dovanoja turnyro partneriai „Sportland“.

Registraciją į atrankos etapą Vilniuje galima rasti adresu http://krepsinionamai.lt/3×3/3×3-registracija/

Visų kategorijų komandos, išskyrus vyrų ir moterų elito komandas, gali registruoti per šią formą: https://goo.gl/forms/0jq2QCvgT37rEupY2

Moterų ir byrų elito komandos privalo registruotis per oficialią FIBA 3×3 platformą: https://play.fiba3x3.com/events/6e4afb60-c9a7-432b-876a-3476d102fbe4 (per šią nuorodą gali registruotis ir U16, U18, Veteranų ir Mėgėjų kategorijų komandos – pagal pasirinkimą).

Elito vyrų grupėje komandos registracijos mokestis yra 80 eurų, o kitose vyrų grupėse komandos mokestis siekia 60 eurų . Registracija į Vilniaus atrankos etapą vyksta iki gegužės 16 dienos 23:59 val.

Turnyro dalyvių lauks įvairūs rėmėjų bei LKF, „Sporto namų“ ir TV3 partnerių prizai, o visi dalyviai gaus po dvejus oficialius čempionato marškinėlius. Tiesioginės svarbiausių dvikovų transliacijos – per TV6 televiziją.

Moterų elito grupės turo taškai:

KomandaTaškai
„Aikštelė-44“100 tšk.
„Jaunuolės“80 tšk.
„Sūduvis“70 tšk.