NBA desantas sveikina Lietuvos krepšinį garbaus jubiliejaus proga (4 video)

2017-04-20 16:04

Artėjančio Lietuvos krepšinio 95-erių metų jubiliejaus proga sveikinimus Lietuvos krepšinio sirgaliams iš už Atlanto siunčia ir NBA rungtyniaujantys lietuviai. Nors Jonas Valančiūnas ir Domantas Sabonis grumiasi atkrintamosiose varžybose, o Mindaugas Kuzminskas ir Donatas Motiejūnas skiria laiką poilsiui, krepšininkai sutartinai kviečia visus švęsti šią gražią sukaktį bei balandžio 23 dieną pasimatyti „Žalgirio“ arenoje.

Kauno arenoje rengiamoje krepšinio šventėje vyks ne tik įspūdingas koncertas, bet bus apžvelgta beveik šimtametė populiariausios Lietuvos sporto šakos istorija, įvertintos labiausiai nusipelniusios krepšinio asmenybės ir komandos, padovanojusios sirgaliams įspūdingiausias pergales ir geriausias emocijas. Kuri rinktinė verta visų laikų geriausios komandos vardo? 2003-iųjų komanda, laimėjusi Europos auksą? Ar 1992 m. olimpinis dvyliktukas, Barselonoje išplėšęs bronzą ir sugrąžinęs Lietuvą į pasaulio krepšinio elitą? Kuris krepšinio treneris vertas visų laikų geriausio stratego titulo? Kas geriausias 95-mečio krepšinio metraštininkas, o kas – geriausias komentatorius?

Tai nuspręs patys krepšinio sirgaliai. Į krepšinio istoriją įeisiančio K95 šou su Marijonu Mikutavičiumi priešakyje bus apdovanoti 95-mečio geriausieji, o susirinkusiųjų į Kauno „Žalgirio“ areną lauks ir trys grandioziniai šou, kuriuos kartu su žinomais kviestiniais svečiais ir ryškiausiais krepšinio veidais ruošia didžiausios scenos žvaigždės: Linas Adomaitis, Džordana Butkutė ir po dvejų metų pertraukos į Lietuvos sceną sugrįžtantis SEL.