2017-03-13 16:03

IMG_4544

„Aukime kartu“ projekto dalyvės įgūdžius tobulino Klaipėdoje

Savaitgalį Klaipėdoje vyko trečioji, Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) projekto, „Aukime kartu“ stovykla, kuri yra skirta jaunosioms krepšininkėms iki keturiolikos metų. Tris dienas mergaitės iš visos Lietuvos plušėjo treniruočių stovykloje ir tobulino savo įgūdžius.

„Šį savaitgalį vyko baigiamoji projekto treniruočių stovykla, labai didelį ačiū norėčiau pasakyti Ramunei Kumpienei ir Knašiaus krepšinio mokyklai, kuri pati pirmoji sutiko mus įsileisti ir simboliška, kad šis projektas finišuoja čia. Sąlygos labai geros, mokykla labai graži, mergaitės ir vėl susirinko su dideliu noru save parodyti bei išmokti kažką naujo. Kas labai tikrai džiugu, kad mergaitės, kurios dalyvauja antrojoje ar net trečiojoje stovykloje yra tikrai pažengusios. Matosi rezultatas ir sunkaus darbo vaisiai. Jos papildomai dirba grįžusios į savo miestus“, – sakė LKF moterų krepšinio projektų vadovė Lina Brazdeikytė.

Projekte dalyvaujančios krepšininkės džiaugėsi ne tik galimybe įgauti žinių, tobulinti savo įgūdžius, bet ir pabrėžė šio projekto išskirtinumą.

„Labai smagu, labai geras projektas ir linksma čia būti su visomis, susirasti draugų, būti šeimose ir pabendrauti su broliais, sesėmis. Jau turiu draugių iš prieš tai vykusių stovyklų, todėl tikrai lengva ir drąsu čia būti“, – sakė projekto dalyvė Audronė.

Treniruotes mergaitėms vedė ir Lietuvos moterų krepšinio rinktinės vyriausiasis treneris Mantas Šernius, o projekte dalyvavo Klaipėdos miesto krepšininkės, kurias treniruoja Ramūnė Kumpienė bei Diana Anužienė.

„Žinoma, kad yra labai smagu, o dar smagiau yra dirbti su tiek daug mergaičių, kurios yra motyvuotos, nori labai daug išmokti, parodyti save viena prieš kitą ir prieš trenerius. Džiugu, kad toks būrys mergaičių iš visos Lietuvos suvažiavo į Klaipėdą“, – sakė Ramūnė Kumpienė.

Pasibaigus projekto treniruočių stovykloms mergaičių  lauks „Baltic Cup“ turnyras Rygoje ir pirmasis išbandymas tarptautinėje arenoje. Po jo bus organizuojama vasaros treniruočių stovykla 20-čiai geriausiai pasirodžiūsių mergaičių, kurios rinksis Ukmergėje.

„Aukime kartu“ rinktinė:

Eil.nr. Vardas, pavardė Trenerė/-is Mokykla
1. Simona Jonušaitė E. Lapienė Plungės SRC
2. Neda Pliatkutė S. Čižauskienė Kauno KM „Aisčiai”
3. Gabija Žiškaitė B. Zakienė Kauno KM „Aisčiai”
4. Audronė Zdanevičiūtė I.Revinskienė Vilniaus KM
5. Rusnė Augustinaitė J. Bertulienė Šiaulių KA
6. Ramunė Dambrauskaitė I.Songailienė Šiaulių KA
7. Danguolė Pupkevičiūtė Kviestinė dalyvė iš Vokietijos (Bona)
8. Samanta Motužytė J.Mefiodienė Plungės SRC
9. Gabrielė Sederevičiūtė S. Žaliabarštis Marijampolės ŽSM
10. Gerda Raulušaitytė E. Paužuolienė Alytaus SRC
11. Amalija Pašajevaitė E. Paužuolienė Alytaus SRC
12. Emilija Vienažinskaitė I.Rimšienė Panevėžio KKSC

Klaipėdos miesto komanda:

Eil.nr. Vardas, pavardė Trenerė
1. Dominyka Gerkytė Ramunė Kumpienė
2. Ugnė Grinkevičiūtė Ramunė Kumpienė
3. Diana Morkūnaitė Ramunė Kumpienė
4. Beata Staponaitė Ramunė Kumpienė
5. Austė Jurevičiūtė Ramunė Kumpienė
6. Justė Veronika Jocytė Ramunė Kumpienė
7. Elinga Mikalauskaitė Ramunė Kumpienė
8. Austėja Jauniškytė Ramunė Kumpienė
9. Austėja Kasnaravičiūtė Ramunė Kumpienė
10. Ramunta Vilimaitė Ramunė Kumpienė
11. Martyna Gedrimaitė Ramunė Kumpienė
12. Rusnė Būgaitė Diana Anužienė
13. Gabija Zencevičiūtė Diana Anužienė