Prasidėjo prekyba bilietais į Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kontrolines rungtynes

2017-05-15 12:05

Pirmadienį startavo prekyba bilietais į Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kontrolines rungtynes. Klaipėdoje, Kaune, Šiauliuose ir Vilniuje, rugpūčio mėnesį Europos krepšinio čempionatui besirengiantys Lietuvos krepšininkai sužais penkerias rungtynes su aukščiausio kalibro varžovais.

Jau šiandien Lietuvos rinktinės sirgaliai gali įsigyti bilietus portale krepsiniobilietai.lt į visas draugiškas rungtynes Lietuvoje. Bilietų kaina prasideda nuo 10 eurų su visais mokesčiais, o artėjant rungtynėms bilietai brangs.

„Mūsų visų laukia paskutinė vasara prieš FIBA rengiamus varžybų sistemų pokyčius. Nuo rudens prasidės vadinamieji „langai“ ir į Europos bei Pasaulio čempionatus jokia rinktinė automatiškai nepateks, savo dalyvavimą reikės įrodyti gerai pasirodžius atrankose. Žinoma, patekus į čempionatus rinktinė ruošis žaisdama kontrolines rungtynes, bet visų pirma į juos reikės patekti, todėl šią vasarą sirgalių laukia paskutinė garantuota dozė aukščiausio lygio krepšinio, nes varžovai tikrai verti vienas kito: nuo latvių su Kristapu Porzingiu priešakyje iki dviejų paskutinių Europos čempionato finalininkų – prancūzų ir ispanų“, – sakė LKF generalinis sekretorius Mindaugas Špokas.

Kontrolinių rungtynių ciklą Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pradės rugpjūčio 4 dieną Klaipėdoje rungtynėmis su kaimyninės Lenkijos ekipa. Klaipėdoje bus galima pamatyti ir kitų šalių komandų susitikimus, nes vyks tarptautinis turnyras, kuriame taip pat dalyvaus Latvijos ir Gruzijos rinktinės. Įsigijus bilietą į Lietuvos rinktinės mačą, su juo bus galima patekti ir kitas dienos rungtynes.

Paskutines rungtynes Lietuvoje, prieš išvykstant į Europos krepšinio čempionatą, šalies rinktinė sužais rugpjūčio 25 d. Vilniuje su Ispanijos ekipa. Sirgaliai jau dabar gali įsigyti bilietus ir į šį susitikimą.

Rungtynių, į kurias pradėti platinti bilietai, tvarkaraštis:

Rugpjūčio 4 d. (dienos bilietas 2 rungtynėms) „Švyturio“ arena, Klaipėda, 16 val. 45 min. Latvija-Gruzija, 19 val. 30 min. Lietuva – Lenkija;

Rugpjūčio 5 d. (dienos bilietas 2 rungtynėms) „Švyturio“ arena, Klaipėda, 16 val. 45 min. rungtynės dėl trečios vietos, 19 val. 30 min. turnyro finalas;

Rugpjūčio 15 d. „Žalgirio“ arena, Kaunas,  19 val. 30 min. Lietuva – Prancūzija;

Rugpjūčio 23 d. Šiaulių arena, 19 val. 30 min. Lietuva – Islandija;

Rugpjūčio 25 d. „Siemens“ arena, Vilnius 19 val. 30 min. Lietuva – Ispanija.