Prasidėjo savanorių registracija

2018-04-13 10:04
Savanoriai kviečiami prisidėti prie Europos čempionato organizavimo | Fotodiena.lt

Šią vasarą, rugpjūčio 17 – 25 dienomis Kaune vyks Europos jaunučių merginų (iki 16 m.) krepšinio čempionatas. Jo rengėjai jau pradėjo savanorių, kurie norėtų prisidėti prie šių varžybų organizavimo, registraciją.

Čempionato organizacinis komitetas kviečia visus, norinčius pamatyti tarptautinių varžybų organizavimo užkulisius, užpildyti anketą, kurią galima rasti internete krepsinionamai.lt/savanoriai/. Registruotis galima iki gegužės 18 dienos.

Lietuvoje, kaip ir kitose valstybėse, savanorystė įgija vis didesnę reikšmę, o savanorystė sporte yra labai patraukli jauniems žmonėms. Tai ne tik galimybė praleisti aktyvų ir naudingą laiką vasaros metu, bet ir puiki proga tobulėti kiekvienam asmeniškai, įgyti naujų įgūdžių ir patirčių. Tai gali patvirtinti ir Lietuvos krepšinio federacijos rinkodaros vadovas Justinas Liaudinskas, kuris iki šiol savanoriauja Eurolygos finalinių ketvertų metu.

„Pats ne kartą esu savanoriavęs ir tai darau net iki dabar. Esu valęs grindis krepšinio turnyro metu, kuris vyko Kauno technologijos universitete, o iki dabar savanoriauju per Eurolygos  finalinius ketvertus – važinėju, dirbu per jaunimo turnyrus savanoriškai ir neatlygintinai. Savanoriavimas yra labai geras dalykas, net moksliškai įrodyta, kad savanoris nepadarytų savo darbo taip atsidavusiai ir nuoširdžiai, jeigu su juo būtų finansiškai atsiskaitoma. Savanorius motyvuoja bendruomenės jausmas, priklausymas komandai. Ir būtent tas faktas, kad aukoji savo laiką dirbti neatlygintinai, daro tą darbą labai nuoširdžiu“, – sakė LKF rinkodaros vadovas Justinas Liaudinskas.

Savanoriai čempionato metu bus atsakingi už užsienio svečius ir komandas, žiūrovus arenose, palaikys tvarką aikštelėse, talkins žurnalistams ir IT specialistams, organizuos kultūrinius renginius.

Lietuvos merginų rinktinė, kuriai vadovaus Tadas Stankevičius, kovas pradės D grupėje ir varžysis su Danijos, Vokietijos ir Rusijos rinktinėmis.