,

Darius Maskoliūnas: „Burtai šį kartą mums yra palankūs“

2019-11-27 18:11
Darius Maskoliūnas | Fotodiena/Justinas Auškelis

www.krepsinis.lt

„Žinant kelis paskutinius burtus, kurie nebuvo labai sėkmingi Lietuvos rinktinei, manau, šį kartą jie mums – palankūs. Stengsimės apžaisti visus priešininkus ir įvykdyti tai, ką esame užsibrėžę“, – išgirdęs FIBA būstinėje vykusių Tokijo olimpinių žaidynių atrankos varžybų burtų rezultatus teigė Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Darius Maskoliūnas.

Jis pasisakė ir apie 20-metį Luką Dončičių, kuris atrankos turnyre Kaune bus, ko gero, pati ryškiausia žvaigždė ir temps į priekį Europos čempionę Slovėniją, kuri kartu su Lenkija yra įvardijamos kaip pagrindinės lietuvių varžovės dėl vietos Tokijuje.

„Tai, kad Slovėnijos vunderkindas žaidžia nuostabiai – čia jokia paslaptis. Turi kažkokią kosminę sezono pradžią ir gerina visus rekordus, todėl nėra ką čia labai plėstis. Unikalus žaidėjas, kuris tokio amžiaus išdarinėja tokius dalykus stipriausioje lygoje.

Tokio lygio žvaigždė jų komandoje yra viena, bet jeigu jie surinks visus slovėnus kaip Anthony Randolphas ir kitus, kurie patyrę ir žaidžia neblogose lygose ir vaidina rimtus vaidmenis jose, slovėnai bus stiprūs ir pavojingi – kaip ir visi kiti. Viską lems vienerios rungtynės, kuriose gali iššauti bet kas“, – atkreipė dėmesį D. Maskoliūnas.

 

View this post on Instagram

 

Paaiškėjo 2020-ųjų metų Olimpinių žaidynių atrankos turnyro Kaune varžovai! 🤩 #mesuzlietuva

A post shared by Lietuvos krepšinio federacija (@krepsinionamai) on

Sulaukęs klausimo apie tai, kokių oponentų prisibijojo labiausiai, kai vyko burtų traukimas, strategas atskleidė, kad tai nebuvo slovėnai.

„Traukiant burtus buvo aišku, kad mes turėsime bent vieną tikrą stiprų varžovą, bet aš asmeniškai galbūt labiau kitų komandų prisibijojau nei slovėnų. Italai, rusai, vokiečiai ir kiti – stiprūs“, – tikino jis.

D. Maskoliūnas taip pat užsiminė, kad žiūrint į dabartinius Memfio „Grizzlies“ rezultatus galima tikėtis, kad Jonas Valančiūnas kažkiek anksčiau grįš į Lietuvą, kas gali būti svarbu, nes to minimalaus laiko pasiruošti atrankai norėtųsi kuo daugiau.