,

Darius Maskoliūnas: „Mums tai – kontrolinės, o ne draugiškos rungtynės“

2020-07-24 12:07
Darius Maskoliūnas | Nuotrauka: krepsinionamai.lt

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė surengė paskutinę treniruotę prieš šį vakarą startuosiantį „Baltijos kelio“ taurės turnyrą. Penktadienį lietuviai 19 val. 30 min. susitiks su Estijos rinktine.

Po paskutinės treniruotės savo mintimis pasidalino rinktinės vyr. treneris Darius Maskoliūnas.

„Rungtynės, kokios jos bebūtų, yra kas kita nei žaidimas tarpusavyje – net jei transliuoja televizija. Mums nuo mažens skiepijo, kad reikia laimėti kiekvieną mačą, nesvarbu, koks jisai. Mums tai – kontrolinės, o ne draugiškos rungtynės – tegu draugystės lieka vakarui prie stalo.

Norisi, pasižiūrėti, ko išmokome dirbdami Palangoje, kaip atrodys mūsų jauni žaidėjai. Šimtu procentų rungtyniaus visi, kadangi žaidėjų nėra daug. Stengsimės išdėlioti daugmaž vienodą laiką, kad visi gautų progą pasirodyti“, – teigė Darius Maskoliūnas.

„Meluočiau sakydamas, jog labai seku Estijos lygą ir visą krepšinį šioje šalyje. Faktas, kad jie turi nemažai aukšto lygio žaidėjų, dalį puikiai žinome, nes žaidė Lietuvoje, yra mūsų išauginti. O šiaip Estijos rinktinė visada pasižymėjo snaiperiais, turėjo keletą pavardžių, žinomų ir NBA, ir Europoje.

Klubų krepšinyje žinomi vardai – Talino „Kalev“, Tartu komanda. Bet, kiek žinau, visi turi daug finansinių problemų, ir neaišku, kaip ten bus kitą sezoną, kokio pajėgumo bus tas čempionatas“, – sakė D.Maskoliūnas.

Turnyro kovas arenoje galės stebėti ir sirgaliai, kurie jau dabar gali įsigyti bilietus į artėjančias rungtynes. Šiuo metu parduodami trijų skirtingų kategorijų bilietai:

  • VIP: 69,90 €
  • I kategorija: 19,90 €
  • II kategorija: 14,90 €.

Visi bilietai (išskyrus VIP) neturi priskirtų konkrečių vietų. Pirkdami bilietus įsitikinkite, kad pasirinkote teisingas rungtynes, renginio datą, norimą sektorių ir bilietų skaičių. Arenos durys rungtynių dieną atsidarys 18 valandą, o visi lietuvių susitikimai prasidės 19 valandą 30 minučių. Organizatoriai prašo atvykti ankščiau, kad sirgaliai išvengtų didelių eilių. Bilietai renginio vietoje platinami nebus.

Bilietus galima įsigyti internetu:  https://tickets.sakuarena.com/baltiketikarikas2020

Lietuvių dvikovas tiesiogiai transliuos ir TV3 televizija.