,

EYBL ture – sėkmingas merginų rinktinės pasirodymas

2020-01-13 21:01
Fotografas: Linas Žemgulis

Savaitgalį Lietuvos U15 merginų rinktinė dalyvavo Europos jaunimo krepšinio lygos (EYBL) antrajame ture Liubline (Lenkija). Merginos iškovojo keturias pergales ir patyrė vieną pralaimėjimą.

Lietuvės 40:39 įveikė „SBS Ostrava“ ekipą, 56:51 palaužė BC „Slavia Trnava“ krepšininkes ir 38:45 turėjo pripažinti „Gortata Politechnika“ komandos pranašumą. Paskutinėse dvejose rungtynėse Linos Brazdeikytės auklėtinės 62:42 nugalėjo „MBK Stara Tura“ ekipą ir 59:45 BC „COP II“ krepšininkes.

„Turo rezultatai džiugina, nes merginos padarė išvadas ir stengėsi nebekartoti tų pačių klaidų. Taip pat nebeliko pirmajame ture žaidėjas kausčiusios baimės. Stebint EYBL dalyvaujančias komandas, krenta į akis pagrindinis šios lygos ir mūsų MKL skirtumas. Nors mūsų mokyklų auklėtinės turi neretai ir geresnes sąlygas treniruotis, jos atsilieka nuo bendraamžių tiek atletiniu, tiek techniniu pasiruošimu. Labiausiai tai matosi stebint žaidėjų individualius ir komandinius įgūdžius gynyboje. Dar turime labai daug namų darbų atlikti, kad komandos žaidimą galima būtų vertinti gerai, bet pamažu stumiamės pirmyn“, – teigė Lina Brazdeikytė.

Šešiolikos komandų turnyro lentelėje Lietuvos krepšininkės šiuo metu su penkiomis pergalėmis ir penkiais pralaimėjimais užima ketvirtą vietą.