„Alytus“ iškovojo labai svarbią pergalę Kaune

2009-01-07 20:01

Šiandien sužaistas pirmasis LKF DnB NORD Didžiosios taurės turnyro ketvirtfinalio mačas. Per jį labai svarbią pergalę iškovojo ir didelį žingsnį finalo ketverto link žengė „Alytaus" klubas, išvykoje po labai permainingos kovos 93:90 (22:17, 23:23, 22:33, 26:17) palaužęs Kauno „Aisčius".

Alytaus ekipoje tradiciškai rezultatyviausias buvo Nerijus Varnelis. Patyręs puolėjas pelnė 25 taškus ir atkovojo 5 kamuolius. 23 taškus ir 9 atkovotus kamuolius prie pergalės pridėjo Rytis Adomavičius, 15 taškų – Vilius Gabšys, 13 taškų, 5 atkovotus kamuolius ir net 8 rezultatyvius perdavimus – Paulius Ivanauskas.

„Aisčiuose" taip pat tradiciškai geriausiai sekėsi Donatui Motiejūnui. Aukštaūgis pelnė 19 taškų ir atkovojo 9 kamuolius. 16 taškų surinko ir 6 rezultatyvius perdavimus atliko Tomas Rinkevičius, 12 taškų pridėjo Paulius Kleiza. Tomo Mąsiulio sąskaitoje – dvigubas dublis. Veteranas pelnė 11 taškų ir atkovojo 10 kamuolių. Atsakomosios rungtynės tarp „Alytaus" ir „Aisčių" sausio 12 dieną bus žaidžiamos Dzūkijos sostinėje.

Alytaus ir Kauno klubų dvikovos nugalėtojas LKF DnB NORD Didžiosios taurės turnyro finalo ketverto pusfinalyje sausio 23 dieną kovos su Kauno „Žalgiriu".

Primename, kad bilietus į LKF DnB NORD taurės turnyro finalo ketvertą šiuo metu galima įsigyti po 45 litus (taikomi papildomi mokesčiai). Krepšinio gerbėjai turi unikalią galimybę įsigyti bilietus į geriausias vietas arenoje. Vėliau bilietai brangs, tačiau ir tuomet visos vietos arenoje bus parduodamos už vieną kainą.
„Tiketos" interneto svetainėje iš karto 4 ar daugiau elektroninių bilietų įsigyjantys krepšinio gerbėjai gaus dovanų neseniai prekyboje pasirodžiusį 2009 metų Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kalendorių (daugiau informacijos apie akciją – www.tiketa.lt).