Baigėsi registracija į antrąją projekto „Ateik, išmok, pranok!“ stovyklą

2019-11-05 13:11
Fotografas: Dominykas Kerevičius

Vos tik buvo paskelbta registracija į antrąją Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) projekto mergaitėms „Ateik, išmok, pranok!“. stovyklą, organizatoriai stabdo registraciją, nes dalyvių skaičius jau perkopė leistiną normą.

„Prieš pirmąją stovyklą buvo abejonių, ar kas nors užsiregistruos. Tačiau tos abejonės dingo per porą valandų nuo registracijos pradžios paskelbimo. Neprabėgus net dienai visos stovyklos vietos jau buvo rezervuotos. Mergaitės atvyko su tėveliais ir trenerėmis, labai motyvuotos ir nusiteikusios rimtam darbui. Su antrosios stovyklos registracija ta pati istorija – registraciją jau stabdome, nes visos vietos rezervuotos.

Toks tėvelių, trenerių ir mergaičių požiūris motyvuoja ir užveda. Labai džiugina tai, kad stovykloje pamačiau tikrai gabių ir talentingų mergyčių degančiomis akimis ir rimtais veidais. Tad kad ką aplink žmonės kalbėtų, moterų-mergaičių krepšiniui galas tikrai negresia“, – sakė LKF moterų krepšinio projektų vadovė Lina Brazdeikytė.

Jei antrino ir Šiaulių KA „Saulė“ trenerė Jolanta Martinonienė.

„Jos dega noru, po pirmos stovyklos užsivedusios vedė treniruotę savo komandai, taikydamos pratimus iš stovyklos. Projektas labai motyvuoja ir padeda tobulėti“, – teigė trenerė.

Antroji projeto stovykla vyks lapkričio 23 dieną Panevėžyje.

PIRMOSIOS STOVYKLOS AKIMIRKOS: