Jr. NBA kviečia į virtualų krepšinio trenerių seminarą, kuriame dalyvaus žinomi NBA komandų treneriai

2020-08-12 16:08
Krepšinio treneriai kviečiami į nemokamus seminarus

Nacionalinė krepšinio lyga (NBA) praėjusią savaitę oficialiai paskelbė, kad pradeda veikti Jr. NBA trenerių internetinė programa – virtuali išteklių ir turinio platforma, siūlanti treniruotes, mokomuosius vaizdo įrašus ir klinikas krepšinio specialistams. Programa bus prieinama OWQLO programėlėje, kuri yra oficiali Jr. NBA lygos aplikacija Europoje ir Vidurinių rytų šalyse.

OWQLO programėlę galite parsisiųsti paspaudę šias nuorodas: App Store | Google Play

Registracija į minėtą Jr. NBA trenerių internetinę programą jau prasidėjo. Jos pagrinditinis tikslas yra suteikti žinių ir palaikyti Jr. NBA lygoje rungtyniaujančius krepšininkus ir krepšininkes bei jų trenerius. Ši unikali programa yra prieinama visiems registruotiems vartotojams, kurie yra vyresni nei 16 metų amžiaus ir ji pateiks įvairų turinį, didžiausią dėmesį skiriant trenerių seminarams, kurie vyks gyvai. Artimiausi seminarai vyks rugpjūčio 16 ir 30 d. bei rugsėjo 13 ir 27 dienomis, juose savo žiniomis dalinsis esami ir buvę NBA treneriai, įskaitant Atlanta „Hawks“ vyriausiąjį trenerį Lloydą Pierce’ą, Minesotos „Timberwolves“ trenerio asistentą ir Jr. NBA tarybos narį Bryaną Gatesą bei buvusį Sakramento „Kings“ trenerio asistentą Igorį Kokoškovą. Klinikų metu taip pat bus galimybę gyvai pabendrauti su treneriais užduodant jiems klausimus tiesiogiai.

Nuo rugpjūčio 31 d., visi OWQLO programėlės vartotojai taip pat turės prieigą prie savaitinių Jr. NBA patarimų (Top Tips), gausybės mokomųjų vaizdo įrašų, įskaitant ir visus ankstesnius pasaulinės  NBA trenerių klinikų vaizdo įrašus, kuriuose apstu naudingos informacijos. Prie visa to, kūno rengybos ir mankštos treneriai Natalie Higby ir Cristian Plascencia iš „Durable Athlete“ komandos virtualiai mokys krepšinio įgūdžių tobulinimo bei fizinio aktyvumo, taip pat dalinsis patarimais apie apšilimą ir atsistatymą prieš ir po treniruočių, miego kokybės svarbą bei optimizavimą ir kitus dalykus.

Nuo 2020 m. balandžio mėnesio OWQLO programėlė surengė interaktyviąją Jr. NBA at Home treniruočių programą, kuri buvo skirta jauniesiems krepšininkams ir kurios pagalba karantino metu jie galėjo individualiai tobulinti krepšinio įgūdžius savo namuose, taip išliekant fiziškai aktyviais ir neatitolstant nuo krepšinio. Praėjusią savaitę taip pat baigėsi ir pirmoji Jr. NBA virtuali stovykla. Visą savaitę trukusioje vasaros stovykloje dalyvavo daugiau nei 1000 dalyvių iš daugiau nei 50 šalių, jų metu vyko rytinės krepšinio treniruotės ir popietinės gyvenimiškų įgūdžių sesijos, į kurias buvo įtraukti dabartiniai ir buvę NBA ir WNBA žaidėjai tokie kaip: José Calderónas (Ispanija), Maite Cazorla („Atlanta Dream“, Ispanija), Pau Gasolis (Ispanija) ir Nikola Vučevičius („Orlando Magic“, Juodkalnija).

Sužinoti daugiau informacijos apie šiuos Jr. NBA krepšinio trenerių seminarus galite owqlo.com and @NBAEurope Instagram paskiroje. Neužmirškite taip pat apsilankyti ir kituose Jr. NBA programos socialiniuose tinkluose FacebookTwitter ir Instagram.