Komentarai po rungtynių Lietuva – Argentina

2008-07-25 20:07

Ramūnas Butautas: "Pradėjome rungtynes drausmingai, žaidėme susikaupę ir tai geriausiai atspindi rezultatas, kurį turėjome po dviejų kėlinių. Antroje rungtynių pusėje leidome sau paeksperimentuoti sudėtimi, galbūt prisidėjo ir šioks toks žaidėjų atsipalaidavimas.

Po didžiosios pertraukos norėjome duoti pažaisti didesniam skaičiui žaidėjų, kadangi nežaidė Linas Kleiza, sunkiojo puolėjo pozicijoje išbandėme Joną Mačiulį, daugiau nei įprastai leidome pažaisti Darjušui Lavrinovičiui.

Nerimą kelia tik labai didelis klaidų skaičius. Ir vėl sutrikome, kai argentiniečiai, kaip ir išvakarėse ispanai, panaudojo zoninį spaudimą. Kita vertus, dabar labai aiškiai matome, kur mūsų silpniausios žaidimo vietos. Būtent joms gerinti ir panaudosime likusį laiką iki olimpinių žaidinių".

Robertas Javtokas: "Pirmoje pusėje žaidėme labai gerai, tačiau antroje dalyje vėl pradėjome vaikiškai klysti. Pradėjome daryti ne derinius, o chaosą.

Manau, kad vakar pralaimėję ispanams, gerokai supykome ant savęs – juk negalime pralošti tokiu skirtumu ir taip beviltiškai. Šiandien pažiūrėjome vaizdo įrašus, kiekvienas pamatėme savo klaidas, pasišnekėjome tarpusavyje atvirai – kad reikia baigti ginčytis su teisėjais, o pradėti žaisti. Nes kitaip nėra prasmės važiuoti į olimpiadą.

– Šiandien kovą dėl kamuolių laimėjote triuškinančia persvara. Gal varžovų aukštaūgiai silpnesni?

Nepasakyčiau – tiek tas stambus (R. Gonzalezas – red.), tiek Scola su Oberto fiziškai labai stiprūs. Gal jie truputi daugiau žaidžia toliau nuo krepšio, nelipa taip kaip abu Gasoliai, kurie yra po 215 ūgio, tačiau vis tiek labai stiprūs ir lengviau nebuvo. Tik tiek, kad jie prasčiau meta iš toli, todėl galėdavom šiek tiek nuo jų atsitraukti ir padėti vieni kitiems baudos aikštelėje".

Šarūnas Jasikevičius: "Nesame tokie blogi, kaip atrodėme vakar prieš ispanus, tačiau dar nesame ir tokie geri, kokie buvome šiandien pirmus du kėlinius prieš Argentiną.

Akivaizdu, kad šiandien stengėmės labiau žaisti kaip komanda. Daug geriau gynėmės, buvo daugiau drausmės, tarpusavio susiklausymo. Laimėjome todėl, kad gynėmės kaip komanda, kaip vienas kumštis. Mums taip yra – jeigu tik pavyksta apsiginti, ir pulti tampa daug lengviau.

Bet gerinti dar yra ką – reikia suderinti gynybą, reikalinga geresnė tarpusavio komunikacija, susiklausymas aikštėje. Gerai, kad tam dar turime laiko".