Lietuva pirmąkart dalyvaus tarptautiniame gatvės krepšinio čempionate „Red Bull Reign“

2019-06-11 12:06

www.redbull.lt

Trečius metus vykstančiame tarptautiniame gatvės krepšinio čempionate „Red Bull Reign“ pirmą kartą dalyvauja ir Lietuva. Po dviejų atrankinių renginių Vilniuje ir Kaune, Liepos 13 d. Vilniuje, Gedimino prospekte šalia Centrinio pašto vyks nacionalinių atrankų finalas, kurio nugalėtojai keliaus atstovauti Lietuvai į Torontą.

Iš esmės „Red Bull Reign“ yra krepšinis, tačiau ne toks, kokį stebime per televizorių ekranus. Visų pirma tai yra gatvės krepšinis – toks, koks yra žaidžiamas didmiesčių rajonų kiemuose ar dulkinose provincijos krepšinio aikštelėse. Tai toks krepšinis, kokį vienu ar kitu savo gyvenimo etapu yra žaidusi didžioji dalis šio straipsnio skaitytojų.

Antra – tai yra itin intensyvus žaidimas, savo tempu primenantis „Neymar Jr‘s Five“ gatvės futbolo turnyrą, kuriame Lietuva dalyvavo 2017 ir 2018 metais. Tai nulemia žaidimo taisyklės – žaidžiama trys prieš tris (komandą sudaro keturi žmonės), prie vieno krepšio, partija trunka tik dešimt minučių, o pirma komanda surinkusi dvidešimt vieną tašką laimi. Jeigu tiek taškų nesurenkama – laimi ta komanda, kuri jų turi daugiau.

Kitas čempionato išskirtinumas – kaupiamoji taškų sistema. Papildomų čempionato taškų gauna daugiausiai taškų per žaidimus savo pogrupyje surinkusi komanda, taip pat jų skiriama už kiekvieną laimėjimą. O tada – du daugiausiai čempionato taškų surinkęs ketvertukai keliauja į kitą etapą.

Lietuvos atrankos:

  • Birželio 29 d. 14 val., NBA aikštelė Čiobiškio g. 1, Vilnius.
  • Liepos 6 d. 14 val., Vinco Kudirkos progimnazijos aikštelė, Trakų g. 39, Kaunas.

Registruotis į atrankas galima jau dabar – šiuo adresu: http://bit.ly/RBReignLietuva2019