Lietuvos rinktinė atrankos etapą baigs Klaipėdoje

2018-12-20 12:12
Prasidėjo bilietų prekybą į paskutines Pasaulio taurės atrankos rungtynes | Nuotrauka: Fotodiena.lt

Pasaulio čempionato atrankos etapą Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė baigs ten, kur ir pradėjo – Klaipėdos „Švyturio“ arenoje. Dainiaus Adomaičio auklėtiniai vasario 25 dieną, 19 val. 30 min. susitiks su Italijos rinktine, kuriai išvykoje nusileido rezultatu 70:65.

Sirgaliai jau gali įsigyti bilietus į paskutinį atrankos susitikimą. Juos platina bilietai.lt, o ypač palankiomis sąlygomis įsigyti gali LKF ir „Mes už Lietuvą“ nariai. Su specialiu kodu jie gaus 30% nuolaidą. Ji galios pirmiems 500 bilietų iki vasario 1 dienos. Sirgaliai, kurie dar nėra tapę klubo „Mes už Lietuvą“ nariais, tai gali padaryti paspaudę čia.

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė jau yra užsitikrinusi vietą Pasaulio čempionate ir dabar sieks pabaigti atrankos etapą pirmoje J grupės vietoje. Tam reikia bent vienos pergalės per likusias dvejas rungtynes. Prieš dvikovą su Italijos rinktine lietuviai vasario 22 dieną išvykoje susitiks su Nyderlandų komanda, kurią Vilniuje įveikė rezultatu 95:93.

2019 metų pasaulio krepšinio čempionato burtai bus traukiami kitų metų kovo 16 dieną Šendžene. Pagrindinis turnyras vyks rugpjūčio 31 – rugsėjo 15 dienomis.