Lietuvos rinktinė sutriuškino suomius (foto)

2008-07-27 17:07

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės palydėtuvės į Pekino olimpines žaidynes – pavyko. Lietuviai 90:62 (17:15, 11:19, 37:6, 25:22) sutriuškino Suomijos rinktinę.

Šiame mače nežaidžia kojos traumą patyręs Linas Kleiza bei nugaros skausmus kenčiantis Darius Songaila.

Nors lietuviai rungtynes pradėjo kur kas užtikrinčiau ir pirmajame kėlinyje komandas skyrė jau 11 taškų (17:6), tačiau suomiai nepasidavė. Sėkmingai sužaidusi antrąjį kėlinį Suomijos rinktinė ilsėtis išėjo turėdama 6 taškų pranašumą (34:28).

Po pertraukos vaizdas aikštėje apsivertė aukštyn kojomis. Lietuviai trečiąjį ketvirtį pradėjo spurtu 16:2 bei taip pasiuntė suomius į nokautą. Pademonstravę fantastiką puolimą ir gynybą lietuviai į suomių krepšį įmetė net 37 taškus, o praleido vos 6.

Ketvirtajame kėlinyje mūsų šalies krepšininkai tęsė po pertraukos pradėtą darbą ir dar labiau padidinę savo pranašumą iškovojo triuškinančią pergalę.