Lietuvos rinktinės dvyliktuke Lukauskis ir Prekevičius

2008-07-26 19:07

 

Dariaus Songailos galimybės atstovauti Lietuvai trečioje olimpiadoje iš eilės pakibo ant plauko. Krepšininkas pirmadienį išskrenda į JAV, kur ištyrę jo traumuotą nugarą galutinį verdiktą tars Vašingtono „Wizards" klubo medikai.

Šeštadienį vakare iš turnyro Ispanijoje grįžusios Lietuvos vyrų rinktinės treneriai paskelbė trylika žaidėjų, kurie antradienį, kartu su Lietuvos rinktine, išvyks į Makao salas.

Į Pekino olimpines žaidynes tikrai nevyks Tomas Delininkaitis, o Marius Prekevičius į Pekiną vyks tuo atveju, jei „Wizards" medikai nugaros išvaržą turinčiam Songailai sportuoti uždraus. Mažiausiai abejonių treneriams kelia Mindaugas Lukauskis, kuris olimpinėse žaidynėse tikrai vilkės Lietuvos rinktinės marškinėlius.

"Už atliktą darbą ir pastangas padėkojome Tomui Delininkaičiui. Jam buvo sunku žaisti įžaidėjo pozicijoje, tačiau jis labai geras krepšininkas ir aš jį labai vertinu. Įžaidėjo pozicijoje daugiau patirties turi Marius Prekevičius, o mes šios pozicijos nenorime palikti visiškai atviros", – tinklalapiui „BasketNews.lt" oro uoste tvirtino Lietuvos rinktinės strategas Ramūnas Butautas.

Pasak trenerių, į Makao salas, kuriose rinktinė prieš olimpines žaidynes sužais paskutines kontrolines rungtynes su JAV ir Turkijos krepšininkais, vyks trylika žaidėjų. Jeigu JAV medikų žodis Songailai bus palankus, jis į Makao salas atvyks kaip galima greičiau, o Prekevičius keliaus į Lietuvą.

Vis dėlto, abejojama, ar į JAV nuvykęs Songaila išgirs gerų žinių. Optimizmo gaidelės nebuvo girdėti ir trenerių balsuose.