Lietuvos rinktinės palydėtuvėse – Marijonas Mikutavičius su daina “Trys milijonai”

2008-07-26 20:07

Liepos 27 d. Lietuva triukšmingai išlydės savo krepšininkus į 2008-ųjų metų vasaros Olimpines žaidynes Pekine, Kinijoje. Pramogų ir sporto komplekse – Siemens arenoje – tiek žiūrovų, tiek ir pačių krepšininkų lauks įspūdingos palydėtuvių staigmenos.

Sekmadienį Lietuvos rinktinė žais draugiškas rungtynes su Suomijos komanda. Tai bus paskutinės rungtynės mūsų šalyje, prieš išvykstant į Pekino olimpines žaidynes.

Išleistuvių metu arenoje dundės efektingas būgnų šou, netradiciniai Lietuvos Ryto ir Amber Dace Team šokėjų ir gimnasčių pasirodymai. Šventės kulminacija – visų pamėgta krepšinio himnu tapusi daina "Trys milijonai", kurią atliks Marijonas Mikutavičius.

"Palydėtuvės tikimės bus nepamirštamos ir išskirtinės. Kviečiami ne tik sporto aistruoliai, visi kviečiami išlydėti olimpinę krepšinio rinktinę taip kaip dera mūsų šaliai. Juk taip įrodome, jog mums rūpi ne tik nuskinti laurai pasitinkant", – kalbėjo renginį organizuojančios įmonės UZI Group bendrasavininkė Agnė Armoškaitė-Šemberienė.

Vadovaujama vyr. trenerio Ramūno Butauto rinktinė liepos 29 dieną skris į Makao salą, kur jos laukia treniruočių stovykla ir kontrolinės rungtynės su JAV (rugpjūčio 1 d.) ir Turkija (rugpjūčio 2 d.). Šiais metais JAV "svajonių komandą" atstovaus tokios NBA krepšinio žvaigždės kaip Kobe Bryantas (Los Andželo "Lakers"), Dwayne'as Wade'as (Majamio "Heat"), LeBronas Jamesas (Klyvlendo "Cavaliers") ir Carmelo Anthony (Denverio "Nuggets"). Po atkaklių kontrolinių rungtynių su daugkartiniais olimpiniais čempionais Lietuvos krepšinio delegacija jau vyks į Pekiną, kur rugpjūčio 8 d. prasidės šių metų vasaros Olimpinės žaidynės.