LKF prisidėjo prie krepšinio aikštelės įrengimo Vilniaus Valdorfo Žaliojoje mokykloje

2019-05-14 11:05
LKF skyrė paramą krepšinio aikštelės įrengimui | Nuotrauka: krepsinionamai.lt

Siekdama populiarinti krepšinį ir aktyvų, sveiką gyvenimo būdą, Lietuvos krepšinio federacija tęsia programą, pagal kurią su partneriais atnaujina lauko krepšinio aikšteles įvairiuose Lietuvos miestuose. 

Šį kartą buvo skirta parama Vilniaus Valdorfo Žaliosios mokyklos krepšinio aikštelės įrengimui – LKF dovanojo aikštynui krepšius su visomis konstrukcijomis. Federacija nuolat prisideda prie tokių projektų, kai juose dalyvauja vietos savivaldybės, bendruomenė ar privatus kapitalas.

„Įspūdis jau buvo kai važiavau į pačią mokyklą, galvojau kur aš čia važiuoju. Labai smagu matyti tokią aplinką, neįprastą mokyklai. Noriu pasidžiaugti, kad pavyko įgyvendinti bendrą lauko aikštelės projektą. Tą visą emociją sunku apibūdinti, čia būnant, matant kas vyksta, kokie vaikai, kokie užsiėmimai ir aplinka – tai žodžiais neapibūdinama“, – sakė atidarymo šventėje dalyvęs Lietuvos moterų krepšinio lygos direktorius Giedrius Gustas.

Vilniaus Valdorfo Žalioji mokykla įsikūrusi Vilniaus rajone, Skirgiškių kaime ir yra apsupta medžių bei nuostabios gamtos, o mokyklos teritorijoje ganosi arkliai, kuriuos vaikai sutinka kiekvieną rytą eidami į pamokas.

„Labai džiaugiamės matydami rezultatą – paruoštą naudojimui krepšinio aikštelę, kurioje jau žaidžia vaikai. Neperdėsiu sakydamas, kad kiekvienas mokyklos bendruomenės narys kažkuo prisidėjo prie aikštelės įrengimo. Turime fotografijose užfiksuotas akimirkas, kaip tėvai ir netgi vaikai talkose nuosekliai dirbo ties kiekvienu aikštelės įrengimo etapu: lygino sklypą, pylė grunto sluoksnius, klojo dangą. Dalį reikiamų pinigų surinkome per projektą „aukok.lt“ portale: aukojome patys, įtraukėme draugus, gimines, įmones – bendruomenė susitelkė bendram tikslui. Ačiū Lietuvos krepšinio federacijai už stovus, lankus ir jų montavimą. Ši aikštelė yra pavyzdys, kaip bendromis jėgomis galima įgyvendinti tokį reikalingą projektą“, – nauja aikštele džiaugėsi Vilniaus Valdorfo Žaliosios mokyklos mokytojas ir komunikacijos grupės vadovas Egidijus Kabošis.

Praėjusiais metais su Vilniaus miesto savivaldybe buvo atnaujinta Vilniaus Genio progimnazijos krepšinio aikštelė, o LKF per metus prisideda prie dviejų aikštelių įrengimo arba atnaujinimo.