„NIKE Vikruolių taurėje“ paaiškėjo pirmosios pusfinalio dalyvės

2019-12-12 15:12
Fotografas: Linas Žemgulis

Marijampolėje įvyko pirmasis „NIKE Vikruolių taurės“ regiono finalas, po kurio paaiškėjo keturios komandos, kurios toliau tęs kovą dėl nugalėtojų taurės ir pagrindinių prizų.

Geriausiai pirmajame regiono finale pasirodė Marijampolės žaidimo ir sporto mokyklos auklėtinės (treneriai K.Kliuchinikie ir S.Žaliabarštis). Antrą ir trečią vietas užėmė Alytaus sporto ir rekreacijos centro mergaitės (trenerė I.Špiegienė). Į kitą etapą pateko ir ketvirtoje vietoje likusios Kauno KM „Žalgiris“ auklėtinės (trenerė R.Gotautė).

Šį savaitgalį paaiškės ir kitos pusfinalio dalyvės. Gruodžio 14 dieną veiksmas persikels į Panevėžį, o paskutinis regiono finalas gruodžio 15 dieną vyks Kaune.

Taurės varžybų dalyvės rungsis žaisdamos judriuosius žaidimus, bei atlikdamos tam tikras užduotis. Už kiekvieną laimėtą žaidimą ir tiksliausiai atliktą užduotį komanda gaus po tašką. Daugiausiai taškų surinkusi komanda bus skelbiama etapo nugalėtoja.

Pagrindinis šio projekto tikslas – skatinti bei motyvuoti mergaites rinktis krepšinį, sudominti ir įtraukti tėvelius, mokyklas ir sporto bendruomenę. Vienas iš svarbiausių tikslų – populiarinti moterų krepšinį. Projektą kartu su Lietuvos krepšinio federacija taip pat dalinai finansuoja FIBA Europe „Youth Development Fund“. Projekto ambasadore tapo buvusi krepšininkė Dalia Belickaitė, kuri šiuo metu aktyviai dalyvauja įvairiuose projektuose, veda TV sporto laidas.