Pirmieji bilietai į finalo ketvertą išgraibstyti per 3 dienas

2008-12-04 08:12

Pirmieji 800 bilietų į Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) DnB NORD taurės turnyro finalo ketverto varžybas, sausio 23-24 dienomis vyksiančias naujojoje Panevėžio „Cido“ arenoje, buvo išparduoti vos per 3 dienas.

Džiugu, kad užsienio šalyse plačiai taikoma praktika platinti bilietus, skirtus iš karto kelioms varžyboms, pasiekė ir Lietuvą. Nauja bilietų platinimo koncepcija pasiteisino – visi akcijiniai bilietai į finalo ketverto varžybas parduoti vos per tris dienas“, – džiaugėsi prekybos rezultatais bilietų platinimo bendrovės „Tiketa“ generalinis direktorius Vytautas Kernagis.

Nuo šios dienos bilietus į LKF DnB NORD taurės turnyro finalo ketvertą galima įsigyti po 45 litus (taikomi papildomi mokesčiai). Krepšinio gerbėjai ir toliau turi unikalią galimybę įsigyti bilietus į geriausias vietas arenoje. Vėliau bilietai dar brangs, tačiau ir tuomet visos vietos arenoje bus parduodamos už vieną kainą.

Tiketos“ interneto svetainėje iš karto 4 ar daugiau elektroninių bilietų įsigyjantys krepšinio gerbėjai gaus dovanų neseniai prekyboje pasirodžiusį 2009 metų Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kalendorių (daugiau informacijos apie akciją – www.tiketa.lt).

LKF DnB NORD taurės turnyro finalo ketverto varžybose dalyvaus į pusfinalį iš karto patekę Kauno „Žalgiris“ ir Vilniaus „Lietuvos rytas“ bei 2 atrankos varžybų nugalėtojos. Dėl likusių 2 kelialapių į finalo ketvertą kovą tęsią 8 komandos: „Šiauliai“, Kėdainių „Nevėžis“, Klaipėdos „Neptūnas“, Vilniaus „Sakalai“, Panevėžio „Techasas“, „Alytus“, „Kaunas Triobet“ ir Kauno „Aisčiai“.