Prasidėjo registracija į seminarą-diskusiją su Kęstučiu Kemzūra

2020-05-29 11:05
Vytauto Mikaičio nuotrauka

Lietuvos krepšinio federacija (LKF) ir „Krepšinio namai“ tęsia seminarų-diskusijų ciklą „Atvirai apie krepšinį su…“. Antrajame renginyje su krepšinio treneriais bendraus ir savo patirtimi dalinsis 2010 metais Lietuvos vyrų krepšinio rinktinę ant Pasaulio čempionato apdovanojimų pakylos atvedęs treneris Kęstutis Kemzūra. Jam talkins ir 2007 metais vyrų rinktinei vadovavęs Ramūnas Butautas.

Seminaro-diskusijos metu treneriai aptars pasiruošimo rungtynėms ir pačių rungtynių planus, gynybos ir puolimo filosofijas bei prisimins 2010 metų Pasaulio krepšinio čempionatą ir Lietuvos rinktinės žaidimą jame.

Seminaras vyks birželio 10 dieną (trečiadienį), 12 valandą, vaizdo konferencijų platformoje „ZOOM“. Dalyvių skaičius ribotas (150 vietų) todėl privaloma išankstinė trenerių registracija. Jos formą iki birželio 5 dienos imtinai galima užpildyti čia: ATVIRAI APIE KREPŠINĮ SU…

Užsiregistravę treneriai prieš seminarą-diskusiją el. paštu gaus prisijungimo informaciją. Diskusijos metu, užsiregistavę dalyviai galės užduoti savo klausimus ir išsakyti nuomonę.