Skelbiama registracija į pristatymą-diskusiją apie trenerių licencijavimo projektą Lietuvoje

2020-09-01 18:09
Diskusijos metu krepšinio treneriams bei krepšinio mokyklų/klubų vadovams bus pristatytas trenerių licencijavimo projektas Lietuvoje | Fotografas: Linas Žemgulis

Lietuvos krepšinio federacija (LKF) kviečia krepšinio trenerius bei krepšinio mokyklų bei klubų vadovus į pristatymą – diskusiją apie trenerių licencijavimo projektą Lietuvoje.

„Ši licencijavimo sistema yra kuriama, nes norime turėti aiškią tvarką, klasifikuoti trenerius ir kelti jų kvalifikaciją, kad jie dar labiau tobulėtų, siektų naujų žinių ir kiltų į kuo aukštesnį lygį. Reaguodami į pasikeitusią situaciją teisinėje sistemoje, mes pritaikysime licencijavimo sistemą, kad krepšinio treneriai galėtų vykdyti savo veiklą pagal Lietuvos sporto įstatyme aprašytą tvarką. Čia manau yra svarbiausia ir aktualiausia nauda krepšinio specialistams.

Taip pat licencijuoti treneriai turės galimybę nemokamai dalyvauti FIBA ir LKF organizuojamuose seminaruose, kuriuose pranešimus skaitys geriausiu Europos ir Lietuvos krepšinio treneriai. Gaus metodinę medžiagą, treniruočių vaizdo įrašus bei LKF rėmėjų suteikiamas nuolaidas“, – viename iš interviu pasakojo LKF sporto direktorius Ramūnas Butautas.

Pristatymas vyks 2020 m. rugsėjo 4 dieną (penktadienį), 13 valandą, nuotolinių vaizdo konferencijų platformoje. Dalyviams privaloma išankstinė registracija, o jos formą galite užpildyti paspaudę čia.

Registracija vyksta iki š.m. rugsėjo 3 d. (imtinai), o prisijungimo informacija bus išsiųsta registruotiems dalyviams pristatymo dieną, 9 valandą. Užsiregistravę nariai diskusijos metu pranešėjams galės užduoti klausimus.