Sprite turnyro dalyviams – susitikimai su Lietuvos rinktinės krepšininkais

2008-06-13 12:06

Tik gatvės krepšinio turnyro 1×1 "Sprite krepšinio talentų kova" dalyviai turės unikalią galimybę susitikti su Lietuvos rinktinės žaidėjais, nusifotografuoti kartu ir gauti mėgstamų krepšininkų parašų.

„Sprite krepšinio talentų kova" turnyrai, kuriuose gali dalyvauti 12 – 17 metų mergaitės ir berniukai, vyks Palangoje, Šiauliuose, Kaune ir Vilniuje. Visuose turnyruose jaunųjų talentų žaidimą vienas prieš vieną stebės ir su jaunaisiais krepšininkais bendraus Pekino Olimpinėms žaidynėms besiruošiančios Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės žaidėjai ir treneriai. Gatvės krepšinio turnyro dalyviai turės progos dalyvauti baudų metimo konkursuose su garsiausiais šalies krepšininkais, gauti jų autografų ir nusifotografuoti kartu.
Pirmasis kvalifikacinis „Sprite krepšinio talentų kovos" turnyras vyks Palangoje liepos 5 d. Tuo metu Palangoje pirmąją treniruočių stovyklą rengs Lietuvos olimpinė krepšinio rinktinė. Kiti kvalifikaciniai turnyrai vyks Šiauliuose, Kaune ir Vilniuje (atitinkamai liepos 11, 13 ir 15 dienomis) tomis pačiomis dienomis, kai Lietuvos rinktinė žais kontrolines rungtynes. Pirmosiose rungtynėse šiemet Šiaulių arenoje Lietuva susitiks su Baltarusija, o Kaune ir Vilniuje mūsų šalies krepšininkų varžovais bus Islandijos atstovai.

Nepraleiskite progos dalyvauti gatvės krepšinio turnyre, įrodyti savo sugebėjimus ir laimėti įspūdingų prizų! Juk tuo pat metu galėsite stebėti ir Lietuvos rinktinės rungtynes bei pažinti Lietuvos rinktinės krepšininkus iš arčiau. Dalyvavimas turnyre nemokamas, o iki dalyvių registracijos pabaigos dar liko dvi savaitės.