Žydrūno Ilgausko galimybės atstovauti Lietuvai dar

2008-06-11 06:06

Žiniasklaidoje pasirodžiusius pranešimus dėl Žydrūno Ilgausko atstovavimo Lietuvai, nepaisant optimistinio ir džiuginančio turinio, kol kas derėtų vertinti kur kas atsargiau. Pagrindinis derybų su Nacionaline krepšinio lyga (NBA) ir Klivlendo „Cavaliers" klubu koordinatorius LKF generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas negalėjo patvirtinti tokios informacijos. „Kaip ir kiekvienas Lietuvos žmogus, tokią žinią norėčiau išgirsti kuo greičiau. Deja, mano žiniomis, galutinis sprendimas dar nėra priimtas", – pabrėžė M. Balčiūnas.

Vienas LKF vadovų informavo, kad šiuo metu vyksta intensyvios derybos su NBA. Tuo tarpu su lietuvio vidurio puolėjo klubu bendravimas nebevyksta, nes, pasak LKF generalinio sekretoriaus, jų pozicija yra aiški ir jokie argumentai bei siūlomi galimi susitarimo variantai jos nepakeis. „Šiuo atžvilgiu priėmėme formalią poziciją, kuria remiantis tiesiog pateiksime visus reikiamus dokumentus ir, gavę patvirtinimus tiek iš FIBA, tiek iš NBA, pasieksime norimą rezultatą", – esamą situaciją aiškino M. Balčiūnas.

LKF generalinis sekretorius pabrėžė, kad šiai dienai Žydrūno Ilgausko atstovavimo Lietuvos rinktinei galimybes galima būtų vertinti "penkiasdešimt ant penkiasdešimt". Visus pateiktus dokumentus, kaip tinkamus, yra patvirtinus tik FIBA. NBA sprendimo dar laukiama.

„Žydrūno situacija galutinai turėtų paaiškėti kitos savaitės pradžioje ir Lietuvos krepšinio federacija šią informaciją pateiks oficialiu pranešimu", – užtikrino LKF generalinis sekretorius.