,

Pirmajame „Hoptrans 3X3“ etape nugalėjo Utenos „Juventus-Uniclub Casino“

2020-07-04 21:07
Fotografas: Gintaras Šiuparys

Šeštadienį finišavo pirmasis „Hoptrans 3×3“ turnyro etapas, kurio finale užtikrintai triumfavo Utenos „Juventus-Uniclub Casino“ ekipa.

Dariaus Tarvydo vedama komanda finale 21:11 palaužė Kauno rajono „Tauro“ krepšininkus.

Lemiamose rungtynėse rezultatyviausiai rungtyniavo D. Tarvydas, pelnęs 7 taškus ir tiek pat pridėjęs Vytautas Šulskis, 5 taškus – Žygimantas Skučas.

„Žaidžiame komandinį žaidimą, kelis kartus pataikiau laisvas ir tiek, – po finalo teigė D. Tarvydas. – Mūsų stiprybė buvo komandinis žaidimas.“

„Juventus-Uniclub Casino“ už pergalę pirmajame etape gavo 100 įskaitos taškų.

Trečioji vieta atiteko Šakių „Vyčiui-Gulbelei“, ketvirti liko Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai.

Jie sumuosis per visus tris „Hoptrans 3×3“ turnyro etapus, o į finalinį etapą pateks 8 komandos, iškovojusios daugiausiai taškų.

 

View this post on Instagram

 

Pirmajame #hoptrans3x3 etape triumfavo @bcjuventus krepšininkai 💪🏀🤪🥇 #3×3 📸 – @siuparys

A post shared by Lietuvos krepšinio federacija (@krepsinionamai) on

„Tauro“ ekipa į finalą nukeliavo pusfinalyje 21:18 įveikusi Pasvalio „Pieno žvaigždes“.

Kitame pusfinalyje Utenos „Juventus-Uniclub Casino“ pateikė sensaciją ir 19:15 patiesė Šakių „Vytį-Gulbelę“.

Antrasis „Hoptrans 3×3“ turnyro etapas vyks liepos 10–11 dienomis Palangoje, Jūratės g. įrengtoje arenoje.

Visų pirmojo etapo atkrintamųjų varžybų rezultatai:

16.30 Pirmasis ketvirtfinalis: „Dzūkija“ 11:14 „Pieno žvaigždės“

Alytaus „Dzūkija“: M. Bulanovas 4, T. Pačėsas 3, A. Jomantas ir B. Bagdonavičius po 2.

Pasvalio „Pieno žvaigždės“: O. Varanauskas 9, M. Kumpys 3, L. Balkūnas 2.

17.00 Antrasis ketvirtfinalis: „Tauras“ 20:14 „Šiauliai“

Kauno rajono „Tauras“: J. Mačiulis 13, P. Semaška 4, Š. Beniušis 3.

Šiaulių „Šiauliai“: A. Udras 5, A. Urbonas 4, E. Šaulys 3, E. Stankevičius 2.

17.30 Trečiasis ketvirtfinalis: „Vytis-Gulbelė“ 19:18 „Lietkabelis“

Šakių „Vytis-Gulbelė“: P. Beliavičius 6, M. Užupis 5, Š. Vingelis ir A. Pukelis po 4.

Panevėžio „Lietkabelis“: I. Lukošius 7, K. Jonuška 6, I. Razutis 3, D. Rasys 2.

18.00 Ketvirtasis ketvirtfinalis: „Juventus-Unibet Casino“ 17:12 „Neptūnas“

Utenos „Juventus-Unibet Casino“: D. Tarvydas 7, V. Šulskis 6, Ž. Skučas 3, G. Matulis 1.

Klaipėdos „Neptūnas“: A. Einikis, A. Sidarevičius ir A. Mikalauskas po 4.

19.00 Pirmasis pusfinalis: „Pieno žvaigždės“ 18:21 „Tauras“

Pasvalio „Pieno žvaigždės“: M. Kumpys 9, O. Varanauskas ir D. Krestinin po 4, L. Balkūnas 1.

Kauno rajono „Tauras“: J. Mačiulis 11, P. Semaška ir Š. Beniušis po 4, Ž. Šimonis 2.

19.30 Antrasis pusfinalis: „Vytis-Gulbelė“ 19:15 „Juventus-Unibet Casino“

Šakių „Vytis-Gulbelė“: A. Pukelis 8, P. Beliavičius 4, M. Užupis 3.

Utenos „Juventus-Unibet Casino“: D. Tarvydas 12, G. Matulis ir Ž. Skučas po 3, V. Šulskis 1.

20.30 Finalas: „Tauras“ 11:21 „Juventus-Unibet Casino“

Kauno rajono „Tauras“: J. Mačiulis 6, P. Semaška 4, Š. Beniušis 1.

Utenos „Juventus-Unibet Casino“: V. Šulskis ir D. Tarvydas po 7, Ž. Skučas 5, G. Matulis 2.