Po intensyvių treniruočių startuoja antrasis „NIKE Vikruolių taurės“ sezonas

2019-12-08 22:12
Fotografas: Linas Žemgulis

Po mėnesį trukusių treniruočių karavano antrąjį savo sezoną šią savaitę pradęs Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) projektas mergaitėms – „NIKE Vikruolių taurė“. Keturiuose Lietuvos miestuose vyks regioniniai finalai, iš kurių po keturias geriausias komandas pateks į pusfinalį.

Pirmasis regiono finalas gruodžio 10 dieną vyks Marijampolėje, gruodžio 13 dieną mergaitės varžysis Klaipėdoje, 14 dieną veiksmas persikels į Panevėžį, o paskutinis regiono finalas gruodžio 15 dieną vyks Kaune.

Taurės varžybų dalyvės rungsis žaisdamos judriuosius žaidimus, bei atlikdamos tam tikras užduotis. Už kiekvieną laimėtą žaidimą ir tiksliausiai atliktą užduotį komanda gaus po tašką. Daugiausiai taškų surinkusi komanda bus skelbiama etapo nugalėtoja.

Pagrindinis šio projekto tikslas – skatinti bei motyvuoti mergaites rinktis krepšinį, sudominti ir įtraukti tėvelius, mokyklas ir sporto bendruomenę. Vienas iš svarbiausių tikslų – populiarinti moterų krepšinį. Projektą kartu su Lietuvos krepšinio federacija taip pat dalinai finansuoja FIBA Europe „Youth Development Fund“. Projekto ambasadore tapo buvusi krepšininkė Dalia Belickaitė, kuri šiuo metu aktyviai dalyvauja įvairiuose projektuose, veda TV sporto laidas.

„NIKE Vikruolių taurė 2019-2020“ sezono užduotys

Pirmojo sezono nugalėtojomis tapo Alytaus sporto ir rekreacijos centro „Saulučių“ komanda, kuri tik po atkaklios kovos ir pratęsimo įveikė Panevėžio kūno kultūros ir sporto centro „Vikruolių“ sportininkes.