,

Radiocentre apsilankęs M.Kuzminskas: mėgaujuosi laiku Lietuvos rinktinėje

2020-02-12 14:02
Mindaugas Kuzminskas | „Radiocentro“ nuotrauka

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės ir „Lokomotiv“ puolėjas Mindaugas Kuzminskas pirmadienį dar rungtyniavo už 1500 kilometrų nuo Vilniaus nutolusiame Krasnodare, o jau antradienį jaukiai šnekučiavosi „Radiocentro“ studijoje su Vyteniu Sinkevičiumi laidoje „Vakarop su Vyteniu“.

„Nesvarbu koks oras už lango, tačiau labai smagu grįžti į Lietuvą, kad ir trumpam“, – „Radiocentro“ studijoje šypsojosi Mindaugas Kuzminskas. Krepšininkas Lietuvoje viešės kelias dienas, savaitgalį keliaus atgal į Rusiją, šįkart Maskvą, kur vyks Vieningosios krepšinio lygos Žvaigždžių diena, o jau artimiausią pirmadienį M.Kuzminskas vėl grįš į Lietuvą ir pradės darbus Lietuvos krepšinio rinktinės stovykloje prieš Europos čempionato atranką.

„Motyvacijos būti rinktinėje man tikrai netrūksta, anksčiau visi sakydavo, kad jaunas ir perspektyvus, o dabar jau ir veteranu pavadina. Su kiekvienais metais suprantu, kad to laiko rinktinėje lieka vis mažiau. Noriu šį laiką išnaudoti ir juo mėgautis“, – sakė Mindaugas Kuzminskas.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lietuvos krepšinio federacija (@krepsinionamai) on

Jau už kelių mėnesių rinktinė lauks didžiausias metų iššūkis – atranka į 2020 metų Tokijo olimpines žaidynes. „Olimpiada – mano didžiausias pasiekimas. Būdamas vaikas visada apie tai svajoji. Ir kai pavyksta sudalyvauti, negali su niekuo palyginti. Neprilygsta nei pasaulio, nei Europos čempionatai. Matai aplink save geriausius planetos atletus ir supranti, jog tu esi vienas iš jų. Šįkart mums burtai buvo geri, o jeigu norime varžytis Olimpinėse žaidynėse, turime nugalėti visas komandas“, – sakė krepšininkas.

Mindaugas prieš Naujuosius metus priėmė sprendimą palikti Graikiją, Pirėjo „Olympiacos“ klubą ir persikelti rungtyniauti į Rusiją. „Po pirmadienio rungtynių, kai laimėtome prieš Eurolygos klubą, savo artimiesiems parašiau žinutę, kad džiaugiuosi priėmęs šį sprendimą. Galiu rungtyniauti savo pozicijoje, žaidžiu daug, galiu rungtyniauti lemiamomis akimirkomis. Mūsų komandos potencialas milžiniškas“, – laidoje „Vakarop su Vyteniu“ kalbėjo krepšininkas.

Vasarą krepšininkas jau šeštą kartą organizuos savo vardo krepšinio stovyklą, o ir toliau prisidės prie marškinėlių kūrimo, už kuriuos visos gaunamos pajamos keliauja Rimano Kaukėno vardo paramos fondui.

Vaizdo reportaže Mindaugas Kuzminskas išskirtiniame interviu specialiai „Radiocentrui“ taip pat pasakoja apie santykius su rinktinės treneriu Dariumi Maskoliūnu, Ado Juškevičiaus sprendimą nevilkėti nacionalinės komandos marškinėlių, etapą Graikijoje ir savo ateities planus. O taip pat krepšininkas sudalyvavo laidos „Vakarop su Vyteniu“ muzikiniame žaidime, kuriame reikėjo atpažinti 10 dainuojančių krepšininkų. Kaip jam sekėsi?

Viskas šiame vaizdo įraše:

Atrankos etapą lietuviai pradės vasario 21 dieną išvykoje su Belgijos rinktine. Rungtynės su Čekijos komanda vasario 24 dieną vyks Vilniuje, „Siemens“ arenoje. Jų pradžia 19 valandą 30 minučių, o bilietus į šį susitikimą platina tiketa.lt

Lietuvos rinktinė Europos čempionato atrankos C grupėje dar susitiks su Danijos rinktine, o į Senojo žemyno pirmenybes pateks trys geriausios grupės komandos.