,

Rimanto Kaukėno paramos fondas ir vyrų rinktinės krepšininkai išpildė Nojaus svajonę

2020-07-28 13:07
Krepšininkai išpildė Nojaus svajonę | Fotografas: M.Baranauskas

Rimanto Kaukėno fondo informacija

Liepos mėnesį Palangoje vyko „Hoptrans 3×3“ krepšinio turnyras, kuris Rimanto Kaukėno fondui buvo ypatingas tuo, jog būtent šio turnyro metu išsipildė dar viena nuostabi svajonė! Artėjant rungtynėms dėl trečiosios vietos vedėjas pranešė, kad šiuo metu arenoje yra tikras kovotojas ir puikus stiprybės pavyzdys – Nojus, kuris labai mėgsta krepšinį ir svajoja turėti kamuolį su Lietuvos krepšinio rinktinės narių parašais! Berniukas į aikštelės vidurį žengė drauge su Mindaugu Kuzminsku, Jonu Mačiuliu ir Pauliumi Jankūnu.

Jie Lietuvos krepšinio federacijos, fondo ir visos rinktinės žaidėjų vardu įteikė berniukui jo svajonių dovaną! Negana to, dideliam Nojaus džiaugsmui ir nuoširdžiam jauduliui, krepšininkai jam padovanojo galimybę mesti baudas stebint 500-ams žiūrovų ir visos ovacijos tą akimirką aidėjo tik jam, o areną užpildė plačios šypsenos ir gerumo pilnos širdys!

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

@rimantokaukenofondas 👏🙏

A post shared by Lietuvos krepšinio federacija (@krepsinionamai) on

Dešimtmečiui Nojui gyvenimas nepagailėjo iššūkių. Vos būdamas trejų metų jis susirgo vėžiu – mažamečiui buvo diagnozuota rabdomiosarkoma. 2013m. berniukui buvo atlikta operacija ir piktybinis darinys pašalintas. Nojus ištvėrė devynis chemoterapijos kursus, taip pat keturis kartus buvo Palangos reabilitacijos sanatorijoje, o šiuo metu yra pasveikęs ir džiaugiasi sugrįžtančiu įprastu gyvenimo ritmu!

Tiesa, Nojus turi būti atsargus ir karts nuo karto apsilankyti pas gydytojus ir pasitikrinti sveikatą, tačiau tikime, kad blogiausia jau praeityje. Aktyvus berniukas be galo mėgsta sportuoti – yra lankęs krepšinį, karate bei plaukimo būrelius, mėgsta ektremalų sportą ir trokšta įvaldyti Hip Hopo žingsnelius! Jau dabar planuoja, kad nuo rudens vėl pradės aktyviai sportuoti ir renkasi norimą išbandyti būrelį.

Kartu su kamuoliu ir krepšininkų padovanotu dėmesiu Nojus taip pat gavo dievinamo Arvydo Sabonio rinktinės aprangą bei labai mylimų krepšininkų Jono Valančiūno ir Domanto Sabono marškinėlius.