,

Startavo trečiasis „Aukime kartu“ sezonas

2019-01-29 17:01
Startavo trečiasis „Aukime kartu“ sezonas | Nuotrauka: Fotodiena.lt

Savaitgalį Vilniuje startavo trečiasis projekto „Aukime kartu“ sezonas. Tris dienas jaunosios krepšininkės iki keturiolikos metų  iš visos Lietuvos plušėjo treniruočių stovykloje ir tobulino savo įgūdžius, o paskutinę stovyklos dieną sužaidė kontrolines rungtynes su Vilniaus krepšinio mokyklos auklėtinėmis. Jas rezultatu 68:64 laimėjo „Baltųjų“ komanda.

„Didelis ačiū Vilniaus krepšinio mokyklai, kuri priėmė mūsų šį projektą ir sudarė labai geras sąlygas mergaitėms. Nuotaikos geros bei darbingos, mergaitės labai stengiasi ir kiekvienais metais randame mergaitę, kuri domisi, klauso, supranta. Labai tikimės, kad jos įsijungs į U15, U16 rinktines“, – sakė LKF moterų krepšinio projektų vadovė Lina Brazdeikytė.

Dalyvavimu projekte džiaugėsi ir iš Kupiškio atvykusi Gabija, kur vylėsi, jog pavyks pasirodyti gerai ir patekti į finalinį projekto etapą.

„Labai smagu čia būti, išmokstame naujų judesių, pratimų. Būna ir pavargsti, bet tikrai viskas patinka, labai įdomu pažiūrėti kaip žaidžia kitos mergaitės, su jomis pabūti. Norėčiau ir labai tikiuosi patekti į finalinį projekto etapą“, – sakė projekto dalyvė Gabija Strolytė.

Lietuvos krepšinio federacijos projektas „Aukime kartu“ yra skirtas Lietuvos jaunosioms krepšininkėms iki keturiolikos metų. Tris dienas mergaitės iš visos Lietuvos dirba treniruočių stovykloje ir tobulina savo įgūdžius.

Lietuvos krepšinio federacija iš viso organizuoja tris stovyklas Moksleivių krepšinio lygos komandų aikštelėse. Po jų vyksta mergaičių finalinis ketvertas ir organizuojama stovykla geriausiai pasirodžiusioms krepšininkėms. Jos metu būna atrinkta 12 žaidėjų, kurios atstovauja savo šalį tarptautiniame turnyre.

PROJEKTO „AUKIME KARTU“ DALYVIŲ SĄRAŠAS:

Nr.Vardas, pavardėTrenerė/-isSporto mokykla
1.Deimantė BerankytėGerda ČečkauskienėKėdainių SC
2.Evelina PetrauskaitėEdita LapienėPlungės SC
3.Urtė SteponėnaitėEglė ŽygelytėUtenos DSC
4.Gelija BertaškaitėEglė ŽygelytėUtenos DSC
5.Arminta PetraitytėEglė ŽygelytėUtenos DSC
6.Goda BelinkytėRūta MeliūnienėAnyksčių KKSC
7.Samanta EsmantaitėRūta MeliūnienėAnykščių KKSC
8.Miglė BražinskaitėEgidija PaužuolienėAlytaus SRC
9.Ramunė PušinskaitėRimantė GotautėKauno KM „Žalgiris“
10.Gabija KazakauskaitėRimantė GotautėKauno KM „Žalgiris“
11.Aušrinė MenkevičiūtėEla BajorūnienėMarijampolės ŽSM
12.Gabija StrolytėAlvydas PuzelisKupiškio KKSC