,

Trečiajame „Hoptrans 3X3“ etape – Šakių komandos triumfas

2020-07-17 21:07
Fotografas: M.Baranauskas

Penktadienį emocingomis rungtynėmis finišavo „Hoptrans 3×3“ turnyro atrankos etapai, po kurio paaiškėjo visos į finalo savaitgalį patekusios ekipos.

Trečiajame ir paskutiniame atrankos etape triumfavo Šakių „Vytis-Gulbelė“, finale 22:13 įveikusi Utenos „Juventus-Uniclub Casino“ krepšininkus. Už pirmąją vietą etape nugalėtojams atiteko 100 įskaitinių turnyro taškų.

Trečiojoje vietoje liko Kauno rajono „c, o ketvirtojoje – „Šiaulių“ klubas, pusfinalyje nusileidęs uteniškiams.

„Juventus-Uniclub Casino“ yra laimėjusi du pirmuosius „Hoptrans 3×3“ turnyro atrankos etapus.

Pasibaigus atrankos etapams komandos taip pat išsirikiavo pagal įskaitinius taškus, o aštuoni daugiausiai jų surinkę klubai kitą savaitę žais finaliniame etape.

Komandų rikiuotė po trijų atrankos etapų:

1. „Juventus-Uniclub Casino“ (280 taškų)

2. „Vytis-Gulbelė“ (250 taškų)

3. „Vytis-Gulbelė“ (210 taškų)

4. „Pieno žvaigždės“ (150 taškų)

5. „Šiauliai“ (145 taškai)

6. „Lietkabelis“ (130 taškų)

7. „Dzūkija“ (125 taškai)

8. „Neptūnas“ (105 taškai)

–––––––––––––––––

9. „CBet“ (78 taškai)

10. „Rytas–Perlas“ (75 taškai)

11. „Legendos“ (50 taškų)

12. Kėdainių „Nevėžis“ (46 taškai)

„Hoptrans 3×3“ turnyro finalinis etapas Palangoje vyks liepos 24-25 dienomis.

Turnyro prizinis fondas – 74 tūkst. eurų. Visas kovas tiesiogiai transliuoja TV6 bei TV3 Play.

Visi trečiojo etapo atkrintamųjų rezultatai:

Pirmasis ketvirtfinalis: „Juventus-Uniclub Casino“ 22:15  „Dzūkija“

„Juventus-Uniclub Casino“: D. Tarvydas 8, I. Vaitkus 6, V. Šulskis ir G. Matulis po 4.

„Dzūkija“: M. Bulanovas 8, T. Pačėsas 4.

Antrasis ketvirtfinalis: „Lietkabelis“ 11:21 „Šiauliai“

„Lietkabelis“: I. Lukošius 6, I. Razutis 4.

„Šiauliai“: A. Urbonas 9, E. Stankevičius 6.

Trečiasis ketvirtfinalis: „Vytis-Gulbelė“ 21:16 „Rytas-Perlas“ 

„Vytis-Gulbelė“: M. Užupis 9, A. Pukelis 6.

„Rytas-Perlas“: M. Pacevičius 8, R. Subotkevičius 5.

Ketvirtasis ketvirtfinalis: „Tauras“ 20:16 „Neptūnas“ 

„Tauras“: Ž. Šimonis 9, P. Semaška 5, Š. Beniušis 4.

„Neptūnas“: A. Sidarevičius 7, K. Metrikis 4.

Pirmasis pusfinalis: „Juventus-Uniclub Casino“ 21:16 „Šiauliai“

„Juventus-Uniclub Casino“: V. Šulskis 7, G. Matulis 6, I. Vaitkus 5.

„Šiauliai“: E. Šaulys 8, A. Urbonas 4.

Antrasis pusfinalis: „Vytis-Gulbelė“ 21:15 „Tauras“

„Vytis-Gulbelė“: P. Beliavičius 7, M. Užupis 6, Š. Vingelis ir A. Pukelis po 4.

„Tauras“: P Semaška ir Š. Beniušis po 6.

Finalas: „Juventus-Uniclub Casino“ 13:22 „Vytis-Gulbelė“

„Juventus-Uniclub Casino“: G. Matulis 5, V. Šulskis 4, I. Vaitkus 3.

„Vytis-Gulbelė“: M.  Užupis 9, Š. Vingelis 5, A. Pukelis ir P. Beliavičius po 4.