,

Vyrų rinktinės kandidatų sąraše – naujos ir jau matytos pavardės

2019-02-07 13:02
Šarūno Vasiliausko pavardė vėl įtraukta į kandidatų sąrašą | Fotografas: L.Žemgulis

Ketvirtadienį Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės vyriausiasis treneris Dainius Adomaitis Vilniuje pristatė rinktinės kandidatų sąrašą, kurie yra kviečiami į treniruočių stovyklą ruoštis Pasaulio taurės atrankos rungtynėms su Nyderlandų ir Italijos rinktinėmis.

Kandidatų sąraše šį kartą trys naujos pavardės – Dovio Bičkauskio (Utenos „Juventus“), Egidijaus Mockevičiaus (Pezaro „Victoria Libertas“) ir Pauliaus Valinsko (Panevėžio „Lietkabelis“). 15-os žaidėjų sąraše vėl yra Žygimanto Janavičiaus ir Šarūno Vasiliausko pavardės, kurie jau buvo užsivilkę rinktinės marškinėlius Pasaulio čempionato atrankos rungtynėse.

„Yra naujų žaidėjų, kuriuos norime pasitikrinti ir pažiūrėti, kaip jie atrodytų trumpame lange. Gal norėjosi daugiau jaunų veidų, bet per kelias treniruotes juos įvesti į naują situaciją būtų sunku. Norime turėti branduolį ir aplink jį lipdyti jaunesnius žaidėjus.

Kalbant konkrečiai apie naujas pavardes, jie visi žaidžia gerus sezonus ir yra tų pozicijų, kuriose mums būtų įdomu matyti naujus žmones. Matome juos rungtynėse, kai kuriuos tik per televizorių ir, manau, jie visi trys verti šanso“, – sakė rinktinės vyr. treneris Dainius Adomaitis.

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės treniruočių stovykla prasidės vasario 18 dieną Vilniuje, o jau vasario 22 dieną išvykoje susikaus su Nyderlandų rinktine. Po šio susitikimo lietuviai persikels į Klaipėdą, kur vasario 25 dieną Pasaulio taurės atrankos turnyrą baigs dvikova su Italijos krepšininkais.

Pirmose rungtynėse Dainiaus Adomaičio auklėtiniai Nyderlandų rinktinę įveikė po dviejų pratęsimų rezultatu 95:93, o italams išvykoje teko nusileisti rezultatu 65:70.

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė ir oro linijų bendrovė „airBaltic“ kviečia krepšinio sirgalius Pasaulio taurės atrankos etapą baigti triukšmingai. Fanai, kurie iki vasario 11 dienos įsigys bilietą į Lietuvos rinktinės rungtynes su Italija, galės laimėti kelionę į Amsterdamą sau ir trims savo draugams, kartu su Lietuvos vyrų krepšinio rinktine.

Sirgaliams, kurie nori dalyvauti žaidime, reikia įsigyti bilietą į Pasaulio taurės atrankos rungtynes su Italijos rinktine ir iki vasario 11 dienos užpildyti šią žaidimo anketą: https://www.airbaltic.com/lt/sirgaliu-skrydis

Jau vasario 12 dieną burtų keliu bus ištrauktas vienas laimingasis, kuris su draugais ir Lietuvos vyrų krepšinio rinktine keliaus į Amsterdamą bei galės stebėti Pasaulio taurės atrankos rungtynes su Nyderlandų ekipa.

2019 metų pasaulio krepšinio čempionato burtai bus ištraukti kovo 16 dieną Šendžene. Pagrindinis turnyras vyks rugpjūčio 31 – rugsėjo 15 dienomis.

LIETUVOS VYRŲ KREPŠINIO RINKTINĖS KANDIDATŲ SĄRAŠAS PASAULIO TAURĖS ATRANKOS RUNGTYNĖMS SU NYDERLANDŲ IR ITALIJOS RINKTINĖMIS

Nr.Vardas, pavardėPozicija
1.Šarūnas VasiliauskasPG
2.Žygimantas JanavičiusPG
3.Dovis BičkauskisPG/SG
4.Paulius ValinskasSG
5.Renaldas SeibutisSG
6.Adas JuškevičiusSG
7.Arnas ButkevičiusPF
8.Rokas GiedraitisSF
9.Edgaras ŽelionisPF/C
10.Eimantas BendžiusSF/PF
11.Gytis MasiulisPF
12.Arnoldas KulbokaSF
13.Egidijus MockevičiusC
14.Martinas GebenC/PF
15.Martynas EchodasC