,

2017 metų U18 rinktinė

2017 metų Lietuvos vaikinų jaunių (iki 18 metų) rinktinė

Turnyras: Europos vaikinų jaunių (iki 18 metų) čempionatas
Data: Liepos 29 – rugpjūčio 6 d.
Vieta: Bratislava (Slovakija)

Oficialus tinklalapis: http://www.fiba.com/europe/u18/2017

A grupė: Vokietija, Rusija, Juodkalnija, Turkija
B grupė: Serbija, Ukraina, Italija, Ispanija
C grupė: LIETUVA, Suomija, Slovėnija, Graikija
D grupė: Prancūzija, Slovakija, Latvija, Bosnija ir Hercegovina

Lietuvos vaikinų jaunių (U18) rinktinės pasiruošimo planas:

Birželio 24 d. –  liepos 1 d.  Treniruočių stovykla (Klaipėda)

Liepos 3 d. – 6 d. Treniruočių stovykla (Kaunas)

Liepos 7 d. – 9 d. Turnyras Prancūzijoje

Liepos 12 d. – 20 d. Treniruočių stovykla (Kaunas)

Liepos 21 d. – 23 d. Baltic Cup U18 (Estija)

Liepos 26 d. – 28 d. Treniruočių stovykla (Slovakija)

Liepos 29 d. – rugpjūčio 6 d. Europos čempionatas (Slovakija)

Vardas Pavardė Pirmasis treneris Krepšinio mokykla/Klubas
Ernestas Jonkus Virgilijus Zakrys V.Knašiaus KM
Arnas Velička Romanas Brazdauskis Barselonos „Barcelona“ (Ispanija)
Rokas Jokubaitis Renata Martinkienė V.Knašiaus KM / Kauno „Žalgiris“
Ignas Sargiūnas Ramūnas Juška A.Sabonio KC / Kauno „Žalgiris“
Julius Daugėla Dalius Lubys A.Sabonio KC
Tadas Vaičiūnas Tadas Mykolaitis Vilniaus „Perlas“
Danielius Lavrinovičius Donatas Sabaliauskas „Young Rasta Dragons“ (Vokietija)
Lukas Uleckas Gintautas Žibūda A.Sabonio KC / Kauno „Žalgiris“
Vitalijus Kozys Alfredas Kaniava V.Knašiaus KM
Grantas Vasiliauskas Sigitas Krukis Alytaus SRC / Kauno „Žalgiris“
Paulius Poška Steponas Milašius Vilniaus „Perlas“
Erikas Venskus Žydrūnas Kačinskas Biržų SC
Tomas Balčiūnas Alvydas Puzelis Sevilijos „Real Betis Energia Plus“ (Ispanija)
Lukas Kišūnas Ugnius Melnikas Brewster Academy (JAV)
Elvis Juozaitis Mindaugas Brazys A.Sabonio KC
Martynas Arlauskas Dalius Lubys A.Sabonio KC / Kauno „Žalgiris“
Dovydas Giedraitis Egidijus Ženevičius Molėtų „Ežerūnas“

Vyr. treneris – Gediminas Petrauskas

Treneris – Vaidas Paliukėnas (Šiaulių „Šiauliai“);

Treneris – Donatas Velička (Kauno KM „Aisčiai“);

Fiz. rengimo treneris – Robertinas Vilimas (Panevėžio „Lietkabelis“);

Kineziterapeutas – Eduardas Liutkus (Šiaulių „Šiauliai“).