,

2018 m. Lietuvos U18 merginų rinktinė

2018 metų Lietuvos merginų jaunių (iki 18 metų) rinktinė

Turnyras: Europos merginų jaunių (iki 18 metų) čempionatas
Data: Rugpjūčio 3-12 d.
Vieta: Furstenfeld, Gussing, Oberwart (Austrija)

Oficialus tinklalapis: http://www.fiba.basketball/europe/u18bwomen/2018

A grupė: Kipras, Gruzija, Islandija, Portugalija, Romunija, Suomija
B grupė: Albanija, Šveicarija, Bulgarija, Lietuva, Izraelis, Graikija
C grupė: Austrija, Juodkalnija, Danija, Turkija, Nyderlandai, Didžioji Britanija
D grupė: Norvegija, Kosovas, Ukraina, Baltarusija, Slovakija, Liuksemburgas

LIETUVOS MERGINŲ JAUNIŲ KREPŠINIO RINKTINĖS KANDIDAČIŲ SĄRAŠAS

Vardas PavardėPirmasis trenerisPirmoji kepšinio mokykla
Goda KuzminskytėŽivilė MikalauskaitėVilniaus KM
Dovilė JankauskaitėAušra NaidėnienėVlado Knašiaus kKM
Kristina MasionytėElena ŽilinskienėAlytaus SRC
Dominyka PaliulytėJūratė BertulienėŠiaulių KA „Saulė"
Miglė PurlytėŽivilė MikalauskaitėVilniaus KM
Saulė MikelionytėElena ŽilinskienėAlytaus SRC
Gabija ŠegždaitėRasa AugustinienėRadviliškio ŠSPC
Eglė ZabotkaitėŽivilė MikalauskaitėVilniaus KM
Saulė KaupytėAušra NaidienenėV.Knašiaus KM
Patricija SribikytėŽivilė MikalauskaitėVilniaus KM
Manta UrbonaitėJūratė BertulienėŠiaulių KA „Saulė"
Enrika MatiukaitėJūratė BertulienėŠiaulių KA „Saulė"
Evelina ŠataitėJolanta ČetkauskienėPanevėžio KKSC „Liepa“
Brigita SinickaitėJūratė BertulienėŠiaulių KA „Saulė"
Dalia DonskichytėIna RevinskienėVilniaus KM
Dovilė PerevičiūtėRima DaunienėPanevėžio KKSC

Personalas:

Vyr. treneris – Dalius UBARTAS (Riptide Basketball Shanghai);

Trenerė/vadovė – Rasa ŽEMANTAUSKAITĖ-MATLAŠAITIENĖ (Kauno raj. „Hoptrans-Sirenos“);

Trenerė – Živilė MIKALAUSKAITĖ (Vilniaus krepšinio mokykla);

Treneris – Domantas ŽALGA (Vytauto Didžiojo Universitetas);

Kineziterapeutas – Andrius AUKŠTAKALNIS (Alytaus „Dzūkija“).

Pasiruošimo planas:

2018.07.04 – 07.19 | Druskininkai
2018.07.24 – 08.01 | Kėdainiai

Kontrolinės rungtynės:2018.07.12, 18.00 | U18 LTU – U17 BLR (Druskininkų sporto centras)
2018.07.13, 12.00 | U18 LTU – U17 BLR (Druskininkų sporto centras)
2018.07.20 – 07.22 Baltic CUP, Latvija (Latvija)
2018.07.27, 18.00 | U18 LTU – U18 LAT (Kėdainiai)
2018.07.28, 12.00 | U18 LTU – U18 LAT (Kėdainiai)