,

2018 metų U20 rinktinė

2018 metų Lietuvos vaikinų jaunimo (iki 20 metų) rinktinė

Turnyras: Europos vaikinų jaunimo (iki 20 metų) čempionatas
Data: Liepos 14 – 22 d.
Vieta: Chemnitz (Vokietija)

Oficialus tinklalapis: http://www.fiba.com/europe/u20/2018

A grupė: Didžioji Britanija, Lietuva, Juodkalnija, Turkija
B grupė: Ukraina, Prancūzija, Kroatija, Ispanija
C grupė: Rumunija, Vokietija, Izraelis, Graikija
D grupė: Italija, Islandija, Švedija, Serbija

Lietuvos vaikinų jaunimo (U20) rinktinės pasiruošimo planas:

2018.06.10 – 06.21 | Druskininkai

2018.06.23 – 07.02 | Kaunas

2018.07.03 – 07.07 | Tarptautinis turnyras Turkijoje

2018.07.09 – 07.12 | Kaunas

Kontrolinės rungtynės

2018.06.17 | U20 LTU – U20 UKR (A.Sabonio KC, Kaunas)

2018.06.19 | U20 LTU – U20 LAT (A.Sabonio KC, Kaunas)

2018.06.27 | U20 LTU – U20 ISR (A.Sabonio KC, Kaunas)

2018.06.28 | U20 LTU – U20 ISR (A.Sabonio KC, Kaunas)

2018.07.03 | U20 LTU – U20 TUR (Stambulas, Turkija)

2018.07.04 | U20 LTU – U20 FRA (Stambulas, Turkija)

2018.07.05 | U20 LTU – U20 SRB (Stambulas, Turkija)

2018.07.06 | U20 LTU – U20 MNE (Stambulas, Turkija)

2018.07.07 | U20 LTU – U20 ITA (Stambulas, Turkija)

2018.07.10 | U20 LTU – VDU (A.Sabonio KC, Kaunas)

LIETUVOS VAIKINŲ JAUNIMO KREPŠINIO RINKTINĖS KANDIDATŲ SĄRAŠAS

Vardas PavardėPirmasis treneris Pirmoji kepšinio mokykla
Danielius Lavrinovičius Donatas SabaliauskasSostinės krepšinio mokykla
Tadas SedekerskisVirgilijus ZakrysV. Knašiaus KM
Karolis GiedraitisGintaras PociusŠ.Marčiulionio KA
Einaras TubutisAlfredas KaniavaV. Knašiaus KM
Arnoldas KulbokaGintautas ŽibūdaMarijampolės ŽSM
Tadas KararinasKęstutis ŠerniusŠilutės sporto mokykla
Arnas VeličkaRomanas BrazdauskisA.Sabonio KC
Vitalijus KozysAlfredas KaniavaV. Knašiaus KM
Gytis MasiulisSaulius MarčiukaitisKauno KM „Aisčiai“
Matas Jogėla Ovidijus EžerskisTauragės Sporto Mokykla
Mantvydas ŽukauskasDainius BertulisŠiaulių KA „Saulė“
Džiugas SlavinskasŽydrūnas ValuckisPasvalio SC
Herkus KumpysVirgilijus ZakrysV. Knašiaus KM
Gytis NeimantasDainius BertulisŠiaulių KA „Saulė“
Eimantas StankevičiusRolandas RakutisA.Sabonio KC
Dovydas RomančenkoNikolaj AleksejenkoVisagino sporto centras
Rokas GadiliauskasMarius KrapikasŠiaulių sporto mokykla “Saulė”
Aistis PilauskasMarius LinartasŠ.Marčiulionio KA

Personalas:

Vyr. treneris  – Arvydas GRONSKIS

Treneris – Gintaras KADŽIULIS

Treneris – Rolandas RAKUTIS

Fiz. rengimo treneris – Darius AUČYNA

Kineziterapeutas – Mangirdas BRUNDZA

Vadovas – Martynas RAČKAUSKAS