,

2019 m. Lietuvos U18 merginų rinktinė

2019 metų Lietuvos merginų jaunių (iki 18 metų) rinktinė

Turnyras: Europos merginų jaunių (iki 18 metų) čempionatas
Data: Liepos 6-14 d.
Vieta: Sarajevas (Bosnija ir Hercegovina)

Oficialus tinklalapis: http://www.fiba.basketball/europe/u18bwomen/2019

A grupė: Kroatija, Italija, Belgija, Vokietija
B grupė: Serbija, Vengrija, Baltarusija, Rusija
C grupė: Čekija, Prancūzija, Izraelis, Ispanija
D grupė: Lietuva, Latvija, Bosnija ir Hercegovina, Lenkija

Rinktinės pasiruošimo planas:

2019.06.04 – 06.12 | Treniruočių stovykla | Anykščiai

2019.06.14 – 06.25 | Treniruočių stovykla | Druskininkai

2019.06.26 – 07.04 | Treniruočių stovykla | Kaunas

Lietuvos jaunių merginų rinktinės kontrolinės rungtynės:

  • 2019.06.21 | Lietuva – Estija
  • 2019.06.22 | Lietuva – Latvija
  • 2019.06.23 | Lietuva – Baltarusija
  • 2019.06.28 | Lietuva – Baltarusija | 18 val. 00 min. (Italija, Pesaro)
  • 2019.06.29 | Italija – Lietuva | 20 val. 30 min. (Italija, Pesaro)
  • 2019.06.30 | Lietuva – Ukraina | 18 val. 00 min. (Italija, Pesaro)

LIETUVOS JAUNIŲ (U18) MERGINŲ RINKTINĖS KANDIDAČIŲ SĄRAŠAS:

Vardas PavardėPirmasis trenerisPirmoji krepšinio mokykla
Gedvilė SavostaitėRamunė SakalaitėAlytaus SRC
Audronė ZdanevičiūtėŽivilė MikalauskaitėVilniaus KM
Dominyka PaliulytėJūratė BertulienėŠiaulių KA „Saulė“
Urtė ČižauskaitėSandra ČižauskienėKauno KM „Aisčiai”
Simona VisockaitėBirutė JankauskienėKauno KM „Aisčiai”
Dovilė JankauskaitėAušra NaidėnienėKlaipėdos V.Knašiaus KM
Justina OficerovaitėRima DaunienėPanevėžio KKSC
Martyna ČepaitėNijolė VadapalienėUkmergės SC
Vestina KeburytėRima DaunienėPanevėžio KKSC
Justina MiknaitėJūratė CicėnienėVilniaus KM
Brigita SinickaitėJūratė BertulienėŠiaulių KA „Saulė“
Klaudija JanionytėAndrius MacijauskasKauno KM ,,Tornado’’
Aušra VerseckaitėJūratė CicėnienėVilniaus KM
Vesta PeregorodejevaitėNijolė VadapalienėUkmergės SC
Kamilė MickutėDiana AnužienėKlaipėdos V.Knašiaus KM
Aistė ŠvėgždaitėRasa AugustinienėRadviliškio ŠSPC
Emilė KrivelytėJūratė CicėnienėVilniaus KM

LIETUVOS JAUNIŲ (U18) MERGINŲ RINKTINĖS PERSONALAS:

Vardas pavardėPareigosDarbovietė
Vytautas PliaugaVyr. trenerisKauno „Žalgiris-2“
Rokas KondratavičiusTrenerisKauno „Aistės-LSMU“
Rima DaunienėTrenerėPanevėžio R.Sargiūno sporto gimnazija/Panevėžio KKSC
Vaidas VerbickasFizinio rengimo trenerisPanevėžio „Lietkabelis“
Greta MartirosianaitėKinezioterapeutė