,

2019 metų U18 rinktinė

2019 metų Lietuvos vaikinų jaunių (iki 18 metų) rinktinė

Turnyras: Europos vaikinų jaunių (iki 18 metų) čempionatas
Data: Liepos 29 – rugpjūčio 4 d.
Vieta: Volas (Graikija)

Oficialus tinklalapis: http://www.fiba.com/europe/u18/2019

A grupė: Didžioji Britanija, Vokietija, Serbija, Turkija
B grupė: Rusija, Italija, Lietuva, Juodkalnija
C grupė: Graikija, Slovėnija, Prancūzija, Latvija
D grupė: Nyderlandai, Suomija, Kroatija, Ispanija

Lietuvos vaikinų jaunių (U18) rinktinės pasiruošimo planas:

2018.06.26 – 07.04 | Anykščiai

2018.07.10 – 07.17 | Kaunas

2018.07.19 – 07.25 | Druskininkai

Kontrolinės rungtynės:

2019.07.05 | Lietuva – Turkija | 18:00 | San Benedeto del Trontas, Italija

2019.07.06 Lietuva – Italija | 20:30 | San Benedeto del Trontas, Italija

2019.07.07 Lietuva – Nyderlandai | 18:00 | San Benedeto del Trontas, Italija

2019.07.10 Lietuva – Latvija | 18:00 | KM „Žalgiris“, Pašilės g.41, Kaunas

2019.07.11 Lietuva – Latvija | 14:00 | KM „Žalgiris“, Pašilės g.41, Kaunas

2019.07.15 Lietuva – Estija | 17:00 | KM „Žalgiris“, Pašilės g.41, Kaunas

2019.07.16 Lietuva – Latvija | 19:15 |KM „Žalgiris“, Pašilės g.41, Kaunas

2019.07.17 Lietuva – Turkija | 14:15 | KM „Žalgiris“, Pašilės g.41, Kaunas

2019.07.20 Lietuva – Suomija | M.K. Čiurlionio g. 97, Druskininkai

2019.07.22 Lietuva – Suomija | M.K. Čiurlionio g. 97, Druskininkai

LIETUVOS JAUNIŲ (U18) VAIKINŲ KREPŠINIO RINKTINĖS KANDIDATŲ SĄRAŠAS

Vardas pavardėPirmasis trenerisPirmoji krepšinio mokykla
Oskaras PleikysJustas BražasV.Knašiaus KM
Laurynas VaištarasVirgilijus LapisPlungės SRC
Augustas MarčiulionisRolandas PenikasŠ.Marčiulionio KA
Adas ŠimonisGintaras PociusŠ.Marčiulionio KA
Nojus PankratjevasEdvinas ZinysJonavos KKSC
Henrikas AleknaJurijus Fiodorovas/Juozas BarkauskasKM „Perkūnas”
Gabrielius ČelkaRolandas RakutisA.Sabonio KC
Ąžuolas TubelisVytenis TupčiauskasVilniaus KM
Adomas Sidarevičius Juozas BarkauskasKM „Perkūnas”
Gytis MačionisTomas Kentra KM „Tornado“
Dovydas RimkusPetras JonikasŠilutės SM
Erikas JermolajevasEdvinas JustaŠ.Marčiulionio KA
Edgaras PreibysVladas ŠulcasMažeikių SM
Ernest NaruševičiusPovilas KirdeikaSostinės KM
Modestas KanclerisGytis KrugelevičiusSabonio KC
Lukas KreišmontasVirgilijus LapisPlungės SRC

LIETUVOS JAUNIŲ (U18) VAIKINŲ RINKTINĖS PERSONALAS:

Vardas pavardėPareigosDarbovietė
Tomas GaidamavičiusVyr. trenerisKlaipėdos „Neptūnas - Akvaservis“
Audrius MineikisTrenerisKlaipėdos V. Knašiaus KM
Edvinas JustaTrenerisVilniaus KM, Vilniaus „Perlas“
Laurynas GendvilasFizinio rengimo trenerisKlaipėdos „Neptūnas - Akvaservis“
Saulė SalatkaitėKineziterapeutėGarliavos moterų RK „CASCADA - HC GARLIAVA SM"
Irmantas BirbalasKomandos vadovasLietuvos krepšinio federacija