,

2019 METŲ U20 RINKTINĖ

2019 metų Lietuvos merginų jaunių (iki 20 metų) rinktinė

Turnyras: Europos merginų jaunimo (iki 20 metų) čempionatas
Data: Rugpjūčio 3-11 d.
Vieta: Klatovai (Čekija)

Oficialus tinklalapis: http://www.fiba.basketball/europe/u20bwomen/2019

A grupė: Serbija, Ispanija, Latvija, Portugalija
B grupė: Baltarusija, Belgija, Lietuva, Vengrija
C grupė: Čekija, Lenkija, Švedija, Rusija
D grupė: Prancūzija, Nyderlandai, Italija, Vokietija

Rinktinės pasiruošimo planas:

2019.07.01 – 07.19 | Treniruočių stovykla | Druskininkai

2019.07.25 – 08.01 | Treniruočių stovykla | Kėdainiai

Lietuvos jaunimo merginų rinktinės kontrolinės rungtynės:

  • 2019.07.17 | Lietuva – Baltarusija | 18 val. (Druskininkai)
  • 2019.07.18 | Lietuva – Baltarusija | 14 val. (Druskininkai)
  • 2019.07.21 | Lietuva – Lenkija | Lenkija, Wladyslawowo
  • 2019.07.22 | Lietuva – Lenkija | Lenkija, Wladyslawowo
  • 2019.07.23 | Lietuva – Lenkija | Lenkija, Wladyslawowo
  • 2019.07.27 | Lietuva – Latvija | Latvija, Ryga
  • 2019.07.28 | Lietuva – Latvija | Latvija, Ryga

LIETUVOS JAUNIMO (U20) MERGINŲ RINKTINĖS KANDIDAČIŲ SĄRAŠAS:

VARDAS PAVARDĖPIRMASIS TRENERISPIRMOJI KREPŠINIO MOKYKLA
Livija KaktaitėDiana AnužienėV.Knašiaus KM
Dalia DonskichytėIna RevinskienėVilniaus KM
Klaudija SerkevičiūtėBirutė JankauskienėKM „Aisčiai“
Evelina ŠataitėJolanta ČetkauskienėPanevėžio KKSC „Liepa”
Ligita Tamutytė Zita GriškevičienėŠiaulių KA „Saulė“
Eglė ZabotkaitėŽivilė MikalauskaitėVilniaus KM
Patricija SribikytėŽivilė MikalauskaitėVilniaus KM
Saulė MikelionytėElena ŽilinskienėAlytaus SRC
Goda KuzminskytėŽivilė MikalauskaitėVilniaus KM
Gabija ŠegždaitėRasa AugustinienėRadviliškio ŠSPC
Livija SakevičiūtėBirutė JankauskienėKM „Aisčiai“
Enrika MatiukaitėJūratė BertulienėŠiaulių KA „Saulė“
Dominyka PaliulytėJūratė BertulienėŠiaulių KA „Saulė“
Brigita SinickaitėJūratė BertulienėŠiaulių KA „Saulė“

LIETUVOS JAUNIMO (U20) MERGINŲ RINKTINĖS PERSONALAS:

Vardas pavardėPareigosDarbovietė
Dalius UbartasVyr. trenerisShanghai „Singroy“
Živilė MikalauskaitėTrenerė -
Rasa Žemantauskaitė-MatlašaitienėTrenerėKM „Žalgiris“
Aurimas BikulčisFizinio rengimo trenerisMarijampolės „Sūduva-Mantinga“
Benas BlauzdžiūnasKinezioterapeutas -