,

2019 metų U20 rinktinė

2019 metų Lietuvos vaikinų jaunimo (iki 20 metų) rinktinė

Turnyras: Europos vaikinų jaunimo (iki 20 metų) čempionatas
Data: Liepos 13 – 21 d.
Vieta: Tel Avivas (Izraelis)

Oficialus tinklalapis: http://www.fiba.basketball/europe/u20/2019

A grupė: Didžioji Britanija, Turkija, Prancūzija, Juodkalnija
B grupė: Serbija, Italija, Ukraina, Izraelis
C grupė: Ispanija, Vokietija, Latvija, Kroatija
D grupė: LIETUVA, Graikija, Slovėnija, Lenkija

Lietuvos vaikinų jaunimo (U20) rinktinės pasiruošimo planas:

2019.06.11 – 06.18 | Treniruočių stovykla | Druskininkai

2019.06.20 – 07.04 | Treniruočių stovykla | Kaunas

Rinktinės kontrolinės rungtynės

  • 2019.06.18 | Lietuva U20 – Lietuva U19
  • 2019.06.21 | Lietuva – Latvija
  • 2019.06.22 | Lietuva – Latvija
  • 2019.07.05 | Ispanija – Lietuva
  • 2019.07.06 | Izraelis – Lietuva
  • 2019.07.07 | Didžioji Britanija – Lietuva

LIETUVOS JAUNIMO (U20) VAIKINŲ RINKTINĖS IŠPLĖSTINIS KANDIDATŲ SĄRAŠAS:

VARDAS PAVARDĖPIRMASIS TRENERISPIRMOJI KREPŠINIO MOKYKLA
Arnas VeličkaRomanas BrazdauskisKauno KM „Aisčiai“
Tadas PoškaVirginijus ČekanauskasGargždų SM
Vitalijus KozysAlfredas KaniavaKlaipėdos V.Knašiaus KM
Eimantas ŽiliusGenadijus GlikmanasPlungės SRC
Arminas KleišysAlgimantas GiedraMažeikių SM
Paulius PoškaSteponas MilašiusVilniaus KM
Lukas KišūnasUgnius MelnikasVilniaus KM
Lukas Garliauskas Donatas VeličkaKauno KM „Aisčiai“
Julius LiesisDonatas VeličkaKauno KM „Aisčiai“
Grantas Vasiliauskas Sigitas KrukisAlytaus SRC
Dominykas RatkusArūnas KačerauskasŠiaulių KA „Saulė“
Tadas VaičiūnasAudrius PrakuraitisPanevėžio KKSC
Karolis SapiegaRamūnas JuškaKauno A.Sabonio KC
Justinas Sakalauskas Vilma GrigienėUkmergės SC
Danielius LavrinoviciusDonatas SabaliauskasSostinės KM
Justinas LeganovičDžiugas NutautasVilniaus KM
Nojus VerbickasVilma GrigienėUkmergės SC
Lukas UleckasGintautas ŽibūdaMarijampolės ŽSM
Ernestas JonkusAlfredas KaniavaKlaipėdos V.Knašiaus KM
Ignas SargiunasRamūnas JuškaKauno A.Sabonio KC
Amandas UrkisGintaras DaugėlaKauno KM „Tornado“
Dominykas BučasStepas MilašiusVilniaus KM
Justas SakalauskasRoma PaškevičiūtėŠakių JKSC
Marius ValinskasRamūnas JuškaKauno A.Sabonio KC

LIETUVOS JAUNIMO (U20) VAIKINŲ RINKTINĖS PERSONALAS:

Vardas pavardėPareigosDarbovietė
Donaldas KairysVyr. trenerisTalino „Kalev Cramo“ (Estija)
Giedrius ŽibėnasTrenerisDžakartos „Stapac“ (Indonezija)
Alfredas KaniavaTrenerisKlaipėdos V.Knašiaus KM
Karolis AbromavičiusTrenerisKauno KM „Žalgiris“
Robertinas VilimasFizinio rengimo trenerisKlaipėdos „Neptūnas“
Mangirdas BrundzaKinezioterapeutasPanevėžio „Lietkabelis“