2013 metų U19 rinktinė

2013 metų Lietuvos merginų jaunimo (iki 19 metų) rinktinė

Turnyras: Pasaulio merginų jaunimo (iki 19 metų) čempionatas
Data: liepos 18-28 d.
Vieta: Klaipėda/Panevėžys (Lietuva)

Oficialus tinklalapis: http://lithuania2013.fiba.com

A grupė (Klaipėda): Rusija, Serbija, Brazilija, Korėja
B grupė (Klaipėda): Australija, Ispanija, Argentina, Japonija
C grupė (Panevėžys): Prancūzija, Olandija, Kanada, Senegalas
D grupė (Panevežys): JAV, Lietuva, Kinija, Malis

BILIETAI Į RUNGTYNES KLAIPĖDOJE —http://www.bilietai.lt/lt/category/74/1/141

Lietuvos rinktinės tvarkaraštis

Liepos 18 diena
18.00 Lietuva — JAV 47:113

Liepos 19 diena
18.00 Lietuva — Malis 84:50

Liepos 20 diena
18.00 Lietuva — Kinija 65:78

Liepos 22 diena
18.00 Lietuva — Prancūzija 53:65

Liepos 23 diena
18.00 Lietuva — Olandija 65:72

Liepos 24 diena
18.00 Lietuva — Kanada 47:68

Liepos 26 diena
15.45 Lietuva — Rusija 68:82

Liepos 27 diena
15.45 Lietuva — Serbija 36:84

PASIRENGIMO PLANAS

Treniruočių stovyklos

Birželio 14-27 d. — Palanga
Birželio 28 – liepos 3 d. — Vilnius
Liepos 7-12 d. — Druskininkai
Liepos 13-16 d. — Panevėžys

Kontrolinės rungtynės

Birželio 28 d. (Vilniaus KM sporto salė; Birželio 23-iosios g. 10A; Vilnius)
19.00 LIETUVA U19 — RUSIJA U20 46:100

Birželio 30 (Vilniaus KM sporto salė; Birželio 23-iosios g. 10A; Vilnius)
13.30 LIETUVA U20 — LIETUVA U19 69:89

Liepos 4 d. (Panevėžys; „Cido“ arena)
19.00 LIETUVA U19 — ISPANIJA U19 70:86

Liepos 5 d. (Panevėžys; „Cido“ arena)
18.00 LIETUVA U19 — ISPANIJA U19 53:74

Liepos 13 d. (Panevėžys; Aukštaitijos sporto rūmai)
18.00 LIETUVA U19 — PRANCŪZIJA U19 57:54

Liepos 14 d. (Panevėžys; Aukštaitijos sporto rūmai)
18.00 LIETUVA U19 — BRAZILIJA U19 55:70


Lietuvos rinktinė

 Krepšininkė Gim.
Ūgis
2012-2013 m. klubas/mokykla
Dalia Belickaitė 1996 178 Vilniaus „Jaunieji talentai“
Austėja Širšinaitytė 1995 165 Vilniaus „Jaunieji talentai“
Justina Kraujūnaitė 1995 175 Vilniaus „Jaunieji talentai“
Roberta Mizgerytė 1995 188 Klaipėdos „Fortūna“
Evelina Mauraitė 1995 173 Vilniaus „Jaunieji talentai“
Daugilė Šarauskaitė 1996 196 Vilniaus „Jaunieji talentai“
Akvilė Vitunskaitė 1996 182 Vilniaus „Jaunieji talentai“
Justina Matuzonytė 1994 195 Kauno „LSU-Aistės“
Greta Tamašauskaitė 1994 170 Kauno „LSU-Aistės“
Ieva Kazlauskaitė 1994 178 Šiaulių „Rūta“
Simona Dobrovolskytė 1994 180 Kauno „LSU-Aistės“
Laura Želnytė 1994 189 Kauno „LSU-Aistės“

Vyriausioji trenerė — Diliara VELIŠAJEVA
Trenerė — Jurgita ŠTREIMIKYTĖ-VIRBICKIENĖ
Trenerė — Živilė MIKALAUSKAITĖ
Treneris-skautas — Remigijus BARDAUSKAS
Fizinio rengimo treneris — Arinijus VEIKNYS
Gydytoja — Laima BEČELYTĖ