2013 metų U20 rinktinė

2013 metų Lietuvos merginų jaunimo (iki 20 metų) rinktinė

Turnyras: Europos merginų jaunimo (iki 20 metų) čempionatas
Data: liepos 4-14 d.
Vieta: Samsunas (Turkija)

Oficialus tinklalapis – http://u20women.fibaeurope.com

A grupė: Serbija, Ukraina, Baltarusija, Olandija
B grupė: Lenkija, Slovakija, Graikija, Ispanija
C grupė: Italija, Rusija, Vengrija, Prancūzija
D grupė: Turkija, LIETUVA, Vokietija, Švedija

Lietuvos rinktinės tvarkaraštis

Liepos 4 diena
13.30 Lietuva — Vokietija 85:86

Liepos 5 diena
15.45 Lietuva — Švedija 47:69

Liepos 6 diena
20.15 Lietuva — Turkija 44:81

Liepos 8 diena
13.30 Lietuva — Ukraina 64:59

Liepos 9 diena
13.30 Lietuva — Lenkija 51:58

Liepos 10 diena
13.30 Lietuva — Vengrija 48:44

Liepos 12 diena
20.00 Lietuva — Olandija 56:58

Liepos 13 diena
15.30 Lietuva — Švedija 42:72

Liepos 14 diena
13.15 Lietuva — Vengrija 51:72

PASIRENGIMO PLANAS

Treniruočių stovyklos

Gegužės 27 – birželio 4 d. — Nida
Birželio 13-26 d. — Druskininkai

Kontrolinės rungtynės

Birželio 5 d. (Panevėžys)
19.00 LIETUVA U20 — JAPONIJA (moterys) 57:103

Birželio 9 d. (Ryga)
18.00 LATVIJA U20 — LIETUVA U20 81:52

Birželio 10 d. (Ryga)
18.00 LATVIJA U20 — LIETUVA U20 65:66

Birželio 11 d. (Ryga)
14.00 LATVIJA U20 — LIETUVA U20 82:54

Birželio 19 d. (Druskininkai)
17.00 LIETUVA U20 — RUSIJA U20 45:100

Birželio 22 d. (Druskininkai)
18.00 LIETUVA U20 — UKRAINA U20 63:55

Birželio 23 d. (Druskininkai)
18.00 LIETUVA U20 — UKRAINA U20 62:67

Birželio 25 d. (Druskininkai)
18.00 LIETUVA U20 — LENKIJA U20 65:59

Birželio 26 d. (Druskininkai)
10.00 LIETUVA U20 — LENKIJA U20 53:58

Birželio 29 d. (Vilniaus KM sporto salė; Birželio 23-iosios g. 10A; Vilnius)
13.30 LIETUVA U20 — RUSIJA U20 64:56

Birželio 30 (Vilniaus KM sporto salė; Birželio 23-iosios g. 10A; Vilnius)
13.30 LIETUVA U20 — LIETUVA U19 89:69


Lietuvos rinktinė

Krepšininkė Gim. Ūgis
2012-2013 m. klubas
Akvilė Baronėnaitė 1993 185 „Jonava“
Vita Žilinskaitė 1993 191 „Utena“
Gintarė Jasiunskaitė 1994 182 Kauno raj. „Hoptrans-Sirenos“
Greta Tamašauskaitė 1994 170 Kauno „LSU-Aistės“
Ieva Kazlauskaitė 1994 178 Šiaulių „Rūta“
Agnė Černeckytė 1996 175 Klaipėdos „Fortūna“
Milda Šukytė 1993 176 Kauno raj. „Hoptrans-Sirenos“
Ieva Prėskienytė 1993 193 Vilniaus „Kibirkštis-VIČI-IKI“
Justina Matuzonytė 1993 195 Kauno „LSU-Aistės“
Simona Dobrovolskytė 1994 180 Kauno „LSU-Aistės“
Laura Želnytė 1994 189 Kauno „LSU-Aistės“
Gerda Kručkauskaitė 1994 173 Geinsvilio „Lady Lions“ (JAV)

Vyriausiasis treneris — Dalius UBARTAS
Treneris — Rolandas PENIKAS
Fizinio rengimo treneris — Benas KENTRA
Gydytojas — Dainius ŠERPYTIS
Vadovas — Tadas PETRAVIČIUS