2011 metų U18 rinktinė

2011 metų Lietuvos merginų jaunių (iki 18 metų) rinktinė

Turnyras: Europos merginų jaunių (iki 18 metų) čempionatas
Data: rugpjūčio 4-14 d.
Vieta: Oradėja (Rumunija)
Oficialus tinklalapis:http://www.fibaeurope.com/cid_KNce8jInH7Qj1EsyH5rjn2.compID_uHP8sHguJSYAvKyuMkarZ1.html

Tvarkaraštis

Rugpjūčio 4 diena
15.45 Lietuva — Lenkija 61:58

Rugpjūčio 5 diena
13.30 Lietuva — Slovėnija 51:67

Rugpjūčio 6 diena
15.45 Lietuva — Ispanija 42:94

Rugpjūčio 8 diena
13.30 Lietuva — Ukraina 41:59

Rugpjūčio 9 diena
15.45 Lietuva — Slovakija 42:71

Rugpjūčio 10 diena
15.45 Lietuva — Rusija 51:83

Rugpjūčio 12 diena
13.30 Lietuva — Ukraina 68:63

Rugpjūčio 13 diena
15.45 Lietuva — Slovakija 46:65

Rugpjūčio 14 diena
18.45 Lietuva — Rusija 52:57

Pasirengimo planas

Birželio 20-29 d. — treniruočių stovykla (Palanga)
Liepos 1-3 d. – Baltijos taurės turnyras (Talinas)
Liepos 5-18 d. – treniruočių stovykla (Druskininkai)
Liepos 20-30 d. – treniruočių stovykla (Panevėžys)
Liepos 22-25 d. — tarptautinis turnyras (Baltarusija)
Į Europos čempionatą komanda išvyks rugpjūčio 1-ąją iš Vilniaus.

Kontrolinės rungtynės

Liepos 1 diena, Talinas
13.00 Lietuva – Estija 95:82

Liepos 2 diena, Talinas
15.00 Lietuva – Latvija 80:81

Liepos 3 diena, Talinas
10.00 Lietuva – Suomija 73:88

Liepos 16 d., Druskininkai
18.00 Lietuva – Suomija 51:67

Liepos 17 d., Druskininkai
11.00 Lietuva – Suomija 52:59

Liepos 22 d., Minskas
18.00 Baltarusija – Lietuva 69:74

Liepos 23 d., Minskas
11.00 Baltarusija – Lietuva 66:83

Liepos 27 d., Panevėžys
18.00 Lietuva — Lietuvos studenčių rinktinė 52:59

LIETUVOS RINKTINĖ

Vyr. treneris — Aurimas Jasilionis
Treneris — Ričardas Maceina
Fizinio rengimo treneris — Justinas Grainys
Gydytojas — Dainius Šerpytis
Vadovas — Audrius Šimkus

Krepšininkė Mokykla
Ieva Prėskienytė „LKC-Kaunas“
Akvilė Baronėnaitė „LKC-Kaunas“
Gintarė Jasiunskaitė „LKC-Kaunas“
Ieva Kazlauskaitė Šiaulių SM „Saulė“
Ina Jackevič Vilniaus KM
Monika Aleksaitė Marijampolės ŽSM
Goda Ziutelytė „LKC-Kaunas“
Milda Šukytė „LKC-Kaunas“
Justina Matuzonytė „LKC-Kaunas“
Vita Žilinskaitė Vilniaus KM
Viktorija Juodeikytė Šiaulių SM „Saulė“
Greta Tamašauskaitė „LKC-Kaunas“