2013 metų U18 rinktinė

2013 metų Lietuvos merginų jaunių (iki 18 metų) rinktinė

Turnyras: Europos merginų jaunių (iki 18 metų) B diviziono čempionatas
Data: rugpjūčio 15-25 d.
Vieta: Miškolcas (Vengrija)

A grupė: Lenkija, LIETUVA, Estija, Izraelis, Norvegija
B grupė: Suomija, Bulgarija, Ukraina, Šveicarija
C grupė: Vengrija, Latvija, Rumunija, Liuksemburgas, Škotija
D grupė: Belgija, Vokietija, Danija, Austrija, Bosnija ir Hercegovina

Lietuvos rinktinės tvarkaraštis

Rugpjūčio 15 diena
17.00 Lietuva — Norvegija 115:19

Rugpjūčio 16 diena
19.15 Lietuva — Estija 87:64

Rugpjūčio 17 diena
14.45 Lietuva — Lenkija 75:57

Rugpjūčio 18 diena
19.15 Lietuva — Izraelis 79:55

Rugpjūčio 21 diena
13.45 Lietuva — Bulgarija 102:88

Rugpjūčio 22 diena
13.45 Lietuva — Ukraina 71:75

Rugpjūčio 24 diena
18.15 Lietuva — Belgija 42:69

Rugpjūčio 25 diena
19.15 Lietuva — Latvija 59:56

PASIRENGIMO PLANAS

Treniruočių stovyklos

Liepos 15-25 d. — Panevėžys
Liepos 31 – rugpjūčio 9 d. — Anykščiai
Rugpjūčio 10-12 d. — Vilnius

Kontrolinės rungtynės

Liepos 21 diena (Panevėžio Aukštaitijos sporto rūmai)
18.00 LIETUVA U18 — SUOMIJA U18 45:60

BALTIJOS TAURĖS TURNYRAS (Anykščiai)

Rugpjūčio 7 diena
17.00 LIETUVA U18 — LATVIJA U18 80:64
19.00 ESTIJA U18 — BALTARUSIJA U18 61:73

Rugpjūčio 8 diena
17.00 LIETUVA U18 — ESTIJA U18 69:54
19.00 LATVIJA U18 — BALTARUSIJA U18 82:66

Rugpjūčio 9 diena
10.00 ESTIJA U18 — LATVIJA U18 42:49
12.00 LIETUVA U18 — BALTARUSIJA U18 96:46


Lietuvos rinktinė
Krepšininkė Gim.
Ūgis
2012-2013 m. klubas/mokykla
Dalia Belickaitė 1996 178 Vilniaus „Jaunieji talentai“
Austėja Širšinaitytė 1995 165 Vilniaus „Jaunieji talentai“
Justina Kraujūnaitė 1995 175 Vilniaus „Jaunieji talentai“
Roberta Mizgerytė 1995 188 Klaipėdos „Fortūna“
Evelina Mauraitė 1995 173 Vilniaus „Jaunieji talentai“
Daugilė Šarauskaitė 1996 196 Vilniaus „Jaunieji talentai“
Akvilė Vitunskaitė 1996 182 Vilniaus „Jaunieji talentai“
Ieva Savickaitė 1996 189 Vilniaus KM
Ieva Marija Černiauskaitė 1995 175 Vilniaus „Jaunieji talentai“
Šarūnė Melinauskaitė 1996 171 „Jonava“
Agnė Černeckytė 1996 175 Klaipėdos „Fortūna“
Laura Juškaitė 1997 186 Vilniaus KM

Vyriausioji trenerė — Diliara VELIŠAJEVA
Treneris — Ričardas MACEINA
Trenerė — Loreta GALDIKIENĖ
Fizinio rengimo treneris — Arinijus VEIKNYS
Gydytoja — Laima BEČELYTĖ