2011 metų U16 rinktinė

2011 metų Lietuvos merginų jaunučių (iki 16 metų) rinktinė

Turnyras: Europos merginų jaunučių (iki 16 metų) B diviziono čempionatas
Data: rugpjūčio 11-21 d.
Vieta: Aradas (Rumunija)
Oficialus tinklalapis: http://u16women.fibaeurope.com/enDivB/

Tvarkaraštis

Rugpjūčio 11 d.
18.00 Lietuva — Rumunija 62:47

Rugpjūčio 12 d.
15.45 Lietuva — Bulgarija 68:55

Rugpjūčio 13 d.
13.30 Lietuva — Izraelis 54:48

Rugpjūčio 15 d.
15.45 Lietuva — Šveicarija 84:52

Rugpjūčio 16 d.
15.45 Lietuva — Danija 69:66

Rugpjūčio 17 d.
20.15 Lietuva — Vokietija 51:62 

Rugpjūčio 19 d.
20.15 Lietuva — Latvija 52:67

Rugpjūčio 20 d.
15.45 Lietuva — Rumunija 67:60

Rugpjūčio 21 d.
15.15 Lietuva — Ukraina 83:68

Pasirengimo planas

Birželio 30-liepos 8 d. — treniruočių stovykla (Palanga)
Liepos 10-14 d. — treniruočių stovykla (Rukla)
Liepos 15-17 d. — Baltijos taurės turnyras (Kaunas)
Liepos 20-30 d. — treniruočių stovykla (Druskininkai)
Rugpjūčio 1-7 d. — treniruočių stovykla (Vilnius)
Į Europos čempionatą komanda išvyks rugpjūčio 8-ąją iš Vilniaus.

Kontrolinės rungtynės

Liepos 12 d., Anykščiai
18.00 Lietuva — Suomija 58:62

Liepos 15 d., Kaunas (A. Sabonio KC)
12.30 Lietuva — Estija 66:60

Liepos 16 d., Kaunas (A. Sabonio KC)
14.45 Lietuva — Suomija 57:67

Liepos 17 d., Kaunas (A. Sabonio KC)
15.30 Lietuva — Latvija 44:63

Liepos 26 d., Druskininkai
18.00 Lietuva — Danija 57:61

Liepos 27 d., Druskininkai
18.00 Lietuva — Danija 68:49

Rugpjūčio 3 d., Ryga
18.00 Latvija — Lietuva 65:52

Rugpjūčio 4 d., Ryga
11.00Latvija — Lietuva 85:34

Lietuvos rinktinė

Vyr. trenerė — Diliara Velišajeva
Trenerė — Loreta Galdikienė
Fizinio rengimo treneris — Arinijus Veiknys
Gydytojas — Alvydas Vainauskas
Vadovas — Martynas Gudas

Krepšininkė Mokykla
Justina Kraujūnaitė Vilniaus KM
Austėja Širšinaitytė Vilniaus KM
Dalia Belickaitė Vilniaus KM
Rūta Savickaitė Vilniaus KM
Sibilė Balaišytė Vilniaus KM
Aurelija Putramentaitė Vilniaus KM
Roberta Mizgerytė V. Knašiaus KM
Agnė Černeckytė V. Knašiaus KM
Elžbieta Čeponytė V. Knašiaus KM
Augusta Kievišaitė Kauno KM „Aisčiai“
Simona Bačiulytė Panevėžio KKSC
Agnė Gailiūtė Šiaulių SM „Saulė“