2011 metų Lietuvos moterų rinktinė

2011 metų Lietuvos moterų rinktinė
Turnyras: 2011 metų Europos moterų čempionatas
Data: birželio 18 – liepos 3 d.
Oficialus tinklalapis: http://www.eurobasketwomen2011.com

Tvarkaraštis

Birželio 18 diena
13.30 Lietuva — Turkija 64:58

Birželio 19 diena
19.00 Lietuva — Rusija 76:64

Birželio 20 diena
13.30 Lietuva — Slovakija 46:57

Birželio 23 diena
16.30 Lietuva — Didžioji Britanija 64:63

Birželio 25 diena
21.30 Lietuva — Baltarusija 68:50

Birželio 27 diena
19.00 Lietuva — Čekija 59:63

Birželio 30 diena
21.30 Lietuva — Prancūzija 58:66

Liepos 1 diena
16.30 Lietuva — Juodkalnija 59:68

Liepos 2 diena
19.00 Lietuva — Latvija 75:56

Lietuvos rinktinės treniruočių stovyklos

Gegužės 7-16 d. — Palanga (viešbutis „Vanagupė“)
Gegužės 19-30 d. — Druskininkai (viešbutis „Druskininkai“)
Birželio 1-4 d. — Panevėžys (viešbutis „Romantic“)
Birželio 7-16 d. — Vilnius (viešbutis „Best Western“)
Išvykimas į Europos čempionatą – birželio 16 d. 14 val. 50 min. iš Vilniaus oro uosto

Kontrolinės rungtynės

Gegužės 27 d., penktadienis    
19.15 LIETUVA – SUOMIJA (Druskininkai) 81:58

Gegužės 28 d., šeštadienis
18.30 LIETUVA – UKRAINA (Druskininkai) 90:58

Gegužės 29 d., sekmadienis
13.30 LIETUVA – BALTARUSIJA (Druskininkai) 76:69

Birželio 4 d., šeštadienis    
17.00 LIETUVA – LATVIJA (Panevėžys) 88:68

Birželio 5 d., sekmadienis
17.00 LATVIJA – LIETUVA (Ryga) 65:57

Birželio 10 d., penktadienis
18.00 LENKIJA – LIETUVA (Katovicai) 61:65

Birželio 11 d., šeštadienis
18.00 LENKIJA – LIETUVA (Katovicai) 63:48

Lietuvos rinktinės treneriai

Vyr. treneris — Algirdas Paulauskas
Treneris — Linas Šalkus
Trenerė — Dalia Kurtinaitienė
Treneris-skautas — Mantas Šernius
Fizinio rengimo treneris — Marius Jasevičius
Gydytojas — Gediminas Tankevičius
Masažuotoja — Miglė Achramavičienė
Administratorius — Valdas Gecevičius

Lietuvos rinktinės komandinės, trenerių ir žaidėjų spaudai tinkamos nuotraukos (31,2 MB)

Eil. nr. Žaidėja Ūgis 2010-2011 m. klubas
Rima VALENTIENĖ 1978 170 Kauno „VIČI-Aistės“
Aušra BIMBAITĖ 1982 179 Kauno „VIČI-Aistės“
Sandra LINKEVIČIENĖ 1982 176 Kursko „Dinamo“ (Rusija)
Milda SAULIŪTĖ 1981 175 Kauno „VIČI-Aistės“
Marina SOLOPOVA 1990 180 Kauno „VIČI-Aistės“
Mantė KVEDERAVIČIŪTĖ 1990 180 Kauno raj. „Laisvė KRS“
Agnė ABROMAITĖ 1979 189 Valensijos „Ros Casares“ (Ispanija)
Eglė ŠULČIŪTĖ 1985 190 Vigo „Celta“ (Ispanija)
Gabrielė GUTKAUSKAITĖ 1990 175 Klaipėdos „Lemminkainen“
Gintarė PETRONYTĖ 1989 196 Stambulo „Galatasaray“ (Turkija)
Giedrė PAUGAITĖ 1990 193 Kauno „VIČI-Aistės“
Vaida SIPAVIČIŪTĖ 1985 193 „Faenza“ (Italija)