2013 metų Lietuvos moterų rinktinė

2013 metų Lietuvos moterų rinktinė

Turnyras: Europos moterų čempionatas
Data: birželio 15-30 d.
Vieta: Prancūzija

Oficialus tinklalapis: http://www.eurobasketwomen2013.com

A grupė (Vanes): Juodkalnija, Ukraina, Turkija, Slovakija
B grupė (Vanes): Švedija, Ispanija, Rusija, Italija
C grupė (Trelaze): Serbija, Latvija, Prancūzija, Didžioji Britanija
D grupė (Trelaze): LIETUVA, Baltarusija, Čekija, Kroatija

Lietuvos rinktinės tvarkaraštis:

Birželio 15 diena
16.00 Lietuva — Kroatija 77:89

Birželio 16 diena
19.30 Lietuva — Čekija 51:70

Birželio 17 diena
13.30 Lietuva — Baltarusija 72:67

Lietuvos rinktinės pasirengimo planas

Treniruočių stovyklos

Gegužės 4-14 d. — Palanga (viešbutis „Vanagupė“)
Gegužės 22-28 d. — Druskininkai (viešbutis „Violeta“)
Birželio 5-11 d. — Panevėžys (viešbutis „Romantic“)

Kontrolinės rungtynės

Gegužės 17 d., penktadienis (Niemodlinas; Lenkija)
17.00 BALTARUSIJA – LIETUVA 38:57

Gegužės 18 d., šeštadienis (Niemodlinas; Lenkija)
19.30 LENKIJA – LIETUVA 62:52

Gegužės 19 d., sekmadienis (Niemodlinas; Lenkija)
10.00 LIETUVA – UKRAINA 71:61

Gegužės 25 d., šeštadienis (Ryga; Latvija)
17.00 LATVIJA – LIETUVA 67:63

Gegužės 30 d. ketvirtadienis (Šalonas; Prancūzija)
17.30 LIETUVA – RUSIJA 66:86

Gegužės 31 d. penktadienis (Lionas; Prancūzija)
21.45 PRANCŪZIJA – LIETUVA 77:36

Birželio 1 d. šeštadienis (Valesas; Prancūzija)
14.30 BALTARUSIJA – LIETUVA 64:42

Birželio 6 d. ketvirtadienis (Panevėžys; uždaros)
LIETUVA – JAPONIJA 80:88

Birželio 9 d. sekmadienis („KG Group taurė“; Panevėžys)
19.15 LIETUVA – KINIJA 66:73

Birželio 10 d. pirmadienis („KG Group taurė“; Panevėžys)
19.15 LIETUVA – ŠVEDIJA 76:74

Birželio 11 d. antradienis („KG Group taurė“; Panevėžys)
18.00 LIETUVA – JAPONIJA 58:68


LIETUVOS RINKTINĖ

Žaidėja
G.m.
Ūgis 2012-2013 m. klubas
Inesa VISGAUDAITĖ 1991 169 Tulūzos „Metropole“  (Prancūzija)
Rasa ŽEMANTAUSKAITĖ-MATLAŠAITIENĖ 1981 176 Kauno raj. „Hoptrans-Sirenos“
Gabrielė GUTKAUSKAITĖ 1990 176 Klaipėdos „Fortūna“
Lina PIKČIUTĖ 1990 192 Vilniaus „Kibirkštis-VIČI-IKI“
Mantė KVEDERAVIČIŪTĖ 1990 180 Vilniaus „Kibirkštis-VIČI-IKI“
Kamilė NACICKAITĖ 1989 181 Kječio CUS (Italija)
Kristina VENGRYTĖ 1981 186 Vilniaus „Kibirkštis-VIČI-IKI“
Monika GRIGALAUSKYTĖ 1992 191 Klaipėdos „Fortūna“
Giedrė PAUGAITĖ 1990 192 „USO Mondeville“ (Prancūzija)
Gintarė PETRONYTĖ 1989 195 Taranto „Cras Basket“ (Italija)
Iveta ŠALKAUSKĖ 1982 193,5 Kauno raj. „Hoptrans-Sirenos“
Eglė ŠIKŠNIŪTĖ 1991 198 Klaipėdos „Fortūna“


Vyriausiasis treneris — Algirdas PAULAUSKAS
Treneris — Linas ŠALKUS
Trenerė — Dalia KURTINAITIENĖ
Fizinio rengimo treneris — Marius JASEVIČIUS
Gydytojas — Gediminas TANKEVIČIUS
Masažuotoja — Miglė ACHRAMAVIČIENĖ
Administratorius — Valdas GECEVIČIUS